Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ezért tényleg én...

Most akkor ezért tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Bnőmnek szülinapja volt, de elaludtam így megkértem anyámékat hogy vigyenek be, de azt mondták nem tudnak mert alig van pénz és nem tudnak majd tankolni, ezért busszal mentem. Aztán utolsóval akartam hazajönni és felhívtam őket hogy mondják meg mikor jön. Kettő időpontot mondtak (22.50 és 23.05) az előbbi járat közelebb lerak a házhoz de a második is jó lett volna. 22.49re értem a buszvégre és ott ment el előttem a busz. Jó gondoltam megvárom a 23.05öst de aztán kiderült hogy az nem is jön hanem elnézték. Bejöttek értem és most én vagyok a felelőtlen nyomorék és azt hajtogatják h legszivesebben megpofoznának meg ilyenek. Most mit kellett volna tennem? Odaadtam az összes maradék pénzem hogy tankoljanak...
2011. márc. 4. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem te vagy a hibás. Ezt ők is tudják, szerintem magukra mérgesek, hogy elnézték az időpontot, csak egyszerűbb téged hibáztatni...
2011. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem, ez tényleg nem a Te hibád...

Sajnálom, hogy valahol feszültséget szított egy tévedés...

Nálunk is elő szokott fordulni, nagyon utálom, mert itt igazából senki sem követett el bűnt, ők elnézték, Te megjártad a pénzzel :(

Legyen holnap szebb napod, szívből kívánom :)

2011. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat, aranyosak vagytok

most meg én érzem magam sz.rnak, itt sírok ők meg ordítoznak :( óó elegem van

2011. márc. 4. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem sem te vagy a hibás.

A szüleid nem vállalják a felelősséget a saját hibájukért. Másra kenni könnyebb....

2011. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne sírj csak tanulj a dologból máskor elöre gondolj a haza utra és időben indulj el a buszhoz.
2011. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!