Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utazás esküvőre (repülővel)...

Utazás esküvőre (repülővel) bővebben lent?

Figyelt kérdés

A nyáron lenne unokanővéremék esküvője. Mi is hivatalosak vagyunk.(Berlinbe lenne)De testvérem kijelentette,hogy ő nem akarja, hogy kocsival menjünk,inkább belead a jegy árába.Én viszont még soha életemben nem repültem és baromira félek. Tudom, biztonságosabb,minta busz.Még az sem biztos, hogy azzal megyünk.Viszont, megsértődnének,ha nem mennénk el.(Arra is gondoltak, hogy lehet itthon tartják,ugyanis a család, barátok itt laknak.)De egyszerűbb lenne.

mi nem dönthetünk, de viszont, ha repülővel akarnának menni, én úgy nem szeretnék a félelem miatt.

Utazott közületek valaki repülővel(akár esküvő, akár más)?


2011. márc. 4. 17:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, ilyen rövid távra nem éri meg repülővel menni, mert bár maga a tényleges út 1 óra, de a reptérre kijutás, aztán a check in, biztonsági ellenőrzések, végül a beszállítás (főleg fapadosnál) több idő mintha beülnétek az autóba és háztól házig megjárnátok. Szóval szerintem egyáltalán nem egyszerűbb ilyen rövid távra repülővel menni! (szerintem a tesód csak flancolni akar, hogy ő repteti a magyar rokonokat)
2011. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk pestiek, Pest 120 KM tőlünk. Szerintem is jobb lenne a kocsi.:)
2011. márc. 5. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!