Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utazás esküvőre (repülővel)...

Utazás esküvőre (repülővel) bővebben lent?

Figyelt kérdés

A nyáron lenne unokanővéremék esküvője. Mi is hivatalosak vagyunk.(Berlinbe lenne)De testvérem kijelentette,hogy ő nem akarja, hogy kocsival menjünk,inkább belead a jegy árába.Én viszont még soha életemben nem repültem és baromira félek. Tudom, biztonságosabb,minta busz.Még az sem biztos, hogy azzal megyünk.Viszont, megsértődnének,ha nem mennénk el.(Arra is gondoltak, hogy lehet itthon tartják,ugyanis a család, barátok itt laknak.)De egyszerűbb lenne.

mi nem dönthetünk, de viszont, ha repülővel akarnának menni, én úgy nem szeretnék a félelem miatt.

Utazott közületek valaki repülővel(akár esküvő, akár más)?


2011. márc. 4. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
személyit mindenképp vigyél, hogy könnyebben azonosítsanak....:)
2011. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Alap nálam lesz:) Mindenhova viszem:)

Csak nagyon félek....

2011. márc. 4. 17:15
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem is mennék máshogy, csak repülővel. biztonságosabb, mint a kocsi, és gyorsabb is sokkal...fogd fel úgy, hogy élmény.
2011. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

NEM IS IGAAAZ, KEDVES ELSŐ VÁLASZOLÓ!!


Kérdező, ne aggódj, csak az első pár perc a félelmetes s az utolsó (de az se olyan vészes), ne hagyd ki semmi pénzért, én először még a közelébe sem akartam menni a repülőnek, mostmár 2havonta repülök s semmi gond :) ne félj, nem lesz semmi baj

2011. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok:)

Mindenki mondja, mekkora élmény.

Kicsit megnyugtattatok:)

2011. márc. 4. 17:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a ti dolgotok, hogy mivel mentek, ha nem akarsz repülni, akkor nem repülsz oszt kész. A tesód úgyis mindent eldönt az esküvővel kapcsolatban, nehogy már azt is eldöntse, hogy a vendégek mivel utazzanak.


Nyilván azért akarja, hogy kényelmesebb legyen, de ha te inkább hosszabban utazol, mint rettegve, akkor te tudod. :) Van aki retteg a repülőtől, ha viszont meg tudsz barátkozni a gondolattal, nem csak ráderőszakolják és végig sikítod az utat, akkor hidd el kényelmesebb lesz és nem kell félni tőle.

2011. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Először én is féltem repülni de aztán annyira jó volt a kilátás hogy el is felejtettem :D
2011. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi félnivaló a repülésben, főleg ilyen kicsi távon:) Éppen, hogy eléri a repülő az utazómagasságot, már kezd is ereszkedni. Max 2 óra az egész
2011. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azzal szoktam magam nyugtatni, hogy minden órában olyan sok repülő van a levegőben, hogyha megnézel egy ilyen digitális térképet, olyan iszonyú sok piros vonalak szelik keresztül, hogy szinte nem is látni a térképet magát. És ebből egy sem zuhan le! A másik meg, hogyha valami meghibásodás történik (ami nagyon nem valószínű, mert folyamatosan, sűrűn ellenőrzik a gépek állapotát-még felszállás előtt is közvetlenül!) sokkal valószínűbb, hogy kényszerleszállást hajt végre a pilóta és nem pedig lezuhan! Szóval jó eséllyel túl fogod élni az utat. Amúgy felszállás után akkora lesz az élmény hatása, hogy el is felejtesz félni, főleg ha először repülsz.
2011. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát azért korántsem biztos h gyorsabb repcsivel mer ugye mig kiérsz ferihegyre 1orával indulás előtt az mongyuk ha pesti is vagy legalább 1,5-2 ora ha vidéki több ugyanez a tuloldalon legalább félora ora mig kijutsz a reptérről ésakkor még kimenni hozzájuk. mindenesetre sokkal biztonságosabb ez tény és nemisfeltétlen drágább. a repülésbe meg nincs semmi veszélyes elég sokat repülök ugy heti rendszerességel...volt már viharos leszállásom is de sose volt semmi komoly piloták mindig megoldották nemhiába kapják a nagy pénzt. szoval nem kell félni tőle egy idő után egyszerű rutinná válik
2011. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!