Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne nagyobb az...

Hogyan lehetne nagyobb az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy szép vagyok, fiuk is néznek stb. De én kövérnek, és bambácskának érzem magam.

Hogyan tudnék változtatni ezen?


2011. márc. 3. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:

hallod én eskü nem hittem ezekben a dolgokban, de amit a héten mesélt a körmösöm, hát csak lestem.

Szóval neki sem volt önbizalma, mindig másoknak akart megfelelni. El ment Csernus egy előadására, aminek az volt a címe, hogy Hit, és Önismeret, vagy mi.

Azt mondta olyan mély nyomot hagyott benne az előadás, hogy elment ilyen önismereti tanfolyamra, és október óta őt kicserélték, teljesen már ember lett, vagány, belevaló, magabiztos és úgy érzi megtalálta önmagát, és a helyét a világban.

És egészen addig ő sem hitt ezekben, ameddig nem tapasztalta. Azt mondta olvassam el Csernus könyvét A Nő-t.

2011. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak még másnak is Csernussal ilyen tapasztalatai?Mert akkor esk. megveszem én is a könyvet.Te,első válaszoló mit gondolsz?Megvette?

Bocsi az offért.

2011. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Hát anyunak megvan a könyv, de biztosan elolvasom. Én, én akinél nagyobb szkeptikus nincs a világon!:D

Meg körmösöm is csak csodálkozott magán, ő sem gondolta volna, azt mondja, ha nem vele történik, eskü el sem hiszi senkinek és még körbe is röhögi!

2011. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is olvastam. olvassátok el! :):)
2011. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én meghallgattam a Nő és a Férfi c. könyvét hangoskönyvben. Ugyanazt szajkózza. Nekem Csernus hiteltelen lett. Azt akarja beigazolni, hogy ő egy nagyon jó pasi. Érdekes, hogy negyvenakárhány évesen nem tudott összehozni egyetlen élhető párkapcsolatot sem... Ez szerintem jelent valamit.

Az én önbizalmamat még inkább elvette ez a két könyv, illetve inkább felbosszantott. Régen nagyon szerettem Csernus gondolatait, most viszont egyre inkább megingok...

Ma már jobban kedvelem Popper Pétert, rengeteg videója van youtube-on.

Szerintem Csernus kifejezetten pesszimista világképet vetít elénk, és ez pont az önbizalom ellen hat. Tudom, hogy azért csinálja, hogy tegyek/tegyünk valamit magunkért, de szerintem nem minden embernél működik.

Ha önbizalom kell:

http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0

2011. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
off 20:32 Jézusom, ez hihetetlen, köszönjük, hogy beraktad ide.
2011. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is koszonom a videot!!! Gyonyoruszep!
2011. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi ez a topic? Egy kicseszett Csernus reklám? :))))))


Kettővel ezelőtti: Szívemből szóltál, respect!

2011. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csernus leírta a könyvében, hogy lett k i s p ö c s b ő l egy n a g y f a s z :) A h ü l y e nők meg előszeretettel használják az irományát arra, hogy beskatulyázzák a férfiakat. A normális nők meg veszik a fáradtságot, hogy elolvassák a nőről szóló művet, ami, hát a férfihoz hasonlóan erősen szubjektív "mű". Régen rossz, ha egy nőnek a szájába kell rágni, hogy mitől nő, a mellette levő férfi pedig mitől férfi... Attól látjuk szépet a másikat és magunkat is, ha az előnyös tulajdonságokat nézzük. Ez evidens.

Kedves kérdező, lehet, hogy öhmm... nem vagy egy nádszál, de attól még lehet jó alakod és ha ennyien mondják, szép arcod, gyönyörű szemekkel. A bambaság pedig nőben nem is akkora hátrány, inkább aranyos tulajdonság :)

Mosolyogj többet és visszamosolyognak rád, meglátod, már eszedben sem lesz ilyeneken gondolkozni!

2011. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!