Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek öngyilkos hajlamai vannak? Sokat gondolkozik az öngyilkosságon?

Figyelt kérdés
Mi váltotta ki bennetek ezeket az érzéseket?
2011. márc. 3. 19:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

20:46 20:58!

Még jó, hogy a ti válaszotok itt nem számít! ;D

2011. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nem számít,miért reagálsz rá? Valószínűleg azért,mert érdekel... ^^ szánalmas! :)
2011. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

Állandóan azon jár az eszem, de megtenni nem merem.


Az ok egyszerű: nincs esélyem az életben.

2011. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Mindig mindenkinek van esélye. Csak van aki szerencsésebb helyzetből indul, van aki pedig óriási hátránnyal. De esély van és csak rajtad múlik, hogy teszel-e érte. Persze könnyebb azt mondani, hogy úgysincs esélyem és sose leszek boldog. Így valóban ez fog bekövetkezni. Legyetek már erősebbek kicsit, tegyetek a boldogságotokért! Senki nem fog helyettetek!
2011. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez a létező legszánalmasabb gondolkodás,amit valaha olvastam/láttam,de komolyan... tényleg igaza van valamelyik előttem szólónak,hálátlanok vagytok! És emellett lusták is. De tudjátok mit? Megérdemlitek ezeket az érzéseket,ha szerencsétlenek vagytok és semmit nem tesztek ellene. Mit vártok itt? Biztatást? Hogy megsimogassák a kis buksitokat,hogy jaj ugyan már,az élet szép? Egy fenét szép,de mindent meg lehet oldani némi energiaráfordítással,de ahogy olvasom,nektek az nincs. De meg is érdemlitek akkor ezeket az érzéseket,komolyan mondom,tudjátok nektek mi kéne? Egy kis fizikai munka,egy kis elfoglaltság,nem lenne mindjárt semmi bajotok.

Vagy két-három nagy fenékberúgás,hátha akkor összekapjátok magatokat. Komolyan nevetséges és szánalmas.

2011. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
igen, mert sokat bántottak mások valamint egészségügyi okok miatt. De szerencsére van 1 tesóm akire számíthatok, és akivel nem tehetem meg h magára hagyom. A magányt, depressziót stb meg el tudom viselni, csak azt viselem nehezen,h rosszul vagyok, és akkor jönnek olyan emberek akik nem is ismernek, de kigúnyolnak, meg mindenféle rosszindulatú dolgot mondanak rólam, amihez egyrészt semmi közük, másrészt nem tudják h mi a bajom,és semmi joguk engem elítélni ez alapján, meg bántani. Nekik sem esne jól,ha valaki így beszélne velük/róluk, ők sem tökéletesek, és létezik tolerancia meg empátia is a világon.
2011. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!