Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek öngyilkos hajlamai vannak? Sokat gondolkozik az öngyilkosságon?

Figyelt kérdés
Mi váltotta ki bennetek ezeket az érzéseket?
2011. márc. 3. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen én

nem vagyok elég szép, ezért sosem leszek boldog.

2011. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem nincsenek hajlamaim, de a 74%-os válaszolóra kíváncsi lennék. szeretnék rácáfolni.
2011. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam rá gondolni, de egyelőre nem tenném meg. Nincs különösebb oka, minden rendben van, csak a saját kezem által akarok meghalni (majd később).
2011. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ajaj...és sem vagyok szép mégsem ez a legnagyobb baj inkább az h félek a jövőtől mert elég kevés biztos pont van az életemben.Mostanában nagyon magamra maradtam ennek ellenére sosem jutottam el addig h kész vége...ugyanis amíg élek még mindig változhat vmi és egy csomó olyan dolognak is tudok örülni ami a mostani világban ritka.és ezért úgy érzem van értelme.

sztem pont elértünk egy olyan korba ahol ha vki feladja és öngyilkos lesz sok emberben mégcsak elgondolkodtatólag sem hat.leglefjebb a legközelebbi hozzátartozóknak okoz örökös bűntatot ami szörnyű dolog.és jó érzésű ember senkire nem akara ezt rakni.

2011. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a pszichiátriát is megjártam.

Az oka az h totál értelmetlennek érzem ezt az élet nevű mókuskereket, ahol a boldogság csak egy nagyon rövid ideig tartó álom, egyébként üresség van mindenhol. Az emberekben is, a világban is.

24/F

2011. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem vannak. Sokat gondolok rá, olyan misztikus dolognak tűnik a halál. A elkeseredem, mindig az jut eszembe, hogy meg kellene ölnöm magam, és akkor nem szenvednék többet.

Néha megijedek, hogy egyszer elborul az agyam és olyat teszek, amit megbánok, vagy már meg se tudom bánni.

2011. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19/L voltam
2011. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Jézusom emberek... normálisak vagytok? Pszichológust javaslok mindegyikőtöknek!

Élet nevű mókuskerék,misztikum...Atyaég!

Javaslom tegyetek egy kört valamelyik kórház gyerekosztályán,és kérdezzétek meg a rákos,beteg,szenvedő,mégis mosolyogni tudó és életet értékelő kissrácokat,hogy vajon ők szeretnek-e élni. Valószínűleg mindegyikük azt felelné,hogy igen.

Hálátlanok vagytok,és alkalmatlanok mindenre,EZ a véleményem. Önzőség,hülyeség,a legnagyobb baromság ilyesmin gondolkodni...meg is érdemlitek a hülyeségeteket...jó lenne,ha magatokba szállnátok kicsit.

2011. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

"Hálátlanok vagytok,és alkalmatlanok mindenre,EZ a véleményem."


Egyetértek :):) Tényleg az vagyok :D

2011. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

20:46 - nak! Szívemből szóltál,ezek nem normálisak.De ha nekik jó a szenvedő kis életük,rájuk kell hagyni.

Azok meg,akik szeretnek élni, tartsanak össze! :D

2011. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!