Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekből a jelekből mire...

Ezekből a jelekből mire gondolnátok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

(én nő vagyok, ő férfi... 4,5 éve vagyunk házasok)


- csökkentek a napközbeni emailek (mert neki nagyon sok dolga van. Mára oda jutottunk, hogy nem is ír)

- későn jön haza (mert neki sok a munkája)

- kevesebbszer kíván meg és szexel velem

- de ha igen, akkor hamar elmegy és néha nehezen áll fel neki (holott pár hónappal ezelőttig nem volt ilyen problem)

- nem lep már meg apróságokkal, mint régebben

- mindig ugyanazokról a dolgokról beszélünk kb., ugyanaz a napi rutin minden este (tv-zés, bealvás)


2011. márc. 3. 11:54
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
95%

Én a leírásból úgy veszem ki, túlodaadó voltál/vagy (pl.ha jól értem,egyedül végzed rá a házimunkát, ő nem segít, és még ezek után kedves is vagy) szerintem megszokta a jót és azt hitte (akár nem is tudatosan) hogy ez neki jár.

12. 34 (30/N)

2011. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
95%

A merevedési zavarból gondolom, hogy nagyon nagy rajta a stressz. Kimerült, elfáradt, befásult. Nem hiszem, hogy veled van baja, sőt. Szerintem őt is zavarja, csak még nem jutott el arra a pontra, hogy felismerje és beszéljen róla.

Nem írtad, hogy van-e gyereketek.

Próbáljatok elmenni pár napot pihenni, wellness-be vagy vedd rá, hogy vegyen ki szabadságot és pihenjen. (Úgyis itt lesz a hosszú hétvége, 1-2 nappal toldjátok meg.) Aludjon, sétáljatok, menjetek kirándulni, töltődjetek fel. A napi hajtásban sokszor észre sem venni, mennyire elfárad az ember és kimerülnek a tartalékai.

2011. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
75%

de most tök őszintén. Ti naponta MUNKA KÖZBEN hány emilt irogattok a párotoknak? hányszor zavarjátok telefonon? mert én csak akkor, ha nagyon fontos.

Miért elképzelhetetlen, hogy le van terhelve és ezért ilyen? miért kéne, hogy unalmas legyél neki? az én párom is sokat dolgozik, de kétlem, hogy unna. én is dolgozom, és én is le vagoyk terhelve, ezért lehet nekem sem tűnik fel, hogy nem magasröptűek a beszélgetések este. Mindketten fáradtak vagyunk. összebújunk, tv/dvd és elalszunk. És imádjuk egymást, és nem unjuk egymást.

Megint bolhából gyártódik elefánt.

kérdező, te dolgozol??? mert úgy mondjuk értem, hogy ha nem, és nincs jobb dolgod, mint ezen agyalni! Menj el te 12 órázni és 3 műszakozni, és meglátjuk, milyen lesz a libidód, a kedved este, akarsz-e majd társasozni ahelyett, hogy hátradőlnél és nem csinálnál semmit! én esténként munka és főzés és takarítás után olyan fáradt vagyok, hogy még a hobbimat sem kívánom. Megy a tévé zajnak, és vegetálok még 1 órát, és utána alszom.

Ismétlem, olyasmit látsz bele a dologba, ami nincs ott, szerintem.

2011. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Azért ő is szokott segíteni, mikor már úszom. :) Igen, van gyerekünk. A wellness jó ötlet, csak nem tudjuk úgy pikk-pakk megoldani. De valami változás kell, kijönni a langyos vízből. Én nagyon vágyom rá és az a fura, hogy ő elvan így (látszólag). Nem feltételezem, hogy megcsal. Azt érezném. Az viszont megforuldt a fejemben, hogy unalmas vagyok neki. Ezt is megkérdeztem, de azt mondta Nem. Sokat dolgozik, nyilván stresszes is, de még ilyen lefáradása nem volt, hogy még a szexuális életünkre is kihasson. Köszi az eddigi válaszokat!
2011. márc. 3. 12:48
 15/39 A kérdező kommentje:

12:47 Igen, dolgozom. 5-6 előtt nem is érek haza. Otthon meg második műszak (takarítás, főzés és egyebek.) :) Remélem tényleg csak belelátok valamit. De a helymben ki nem látna bele valamit?

Összebújni mi is szoktunk és nincs veszekedés..csak bealvás. Utána meg minden nap ugyanaz, ugyanúgy és hát a részéről csökkentek bizonyos dolgok színvonala amit a zöld négyzeben lerészleteztem.

2011. márc. 3. 12:50
 16/39 anonim ***** válasza:
a másik lényeges kérdés szerintem még az, h a sex az jó volt? mármint nem az h oké megvolt azt el van felejtve, hanem rendesen élvezettel és élettel teli?
2011. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Igen, a szex (ameddig ezek a tünetek meg nem jelentek) jó és élvezettel teli volt. :) Hiányzik is nekem. De nem a szex a lényeg, bár elég fontos indikátor egy kapcsolatban.
2011. márc. 3. 13:03
 18/39 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el mindent, nem tudom, felvetette-e már valaki, de lehet, hogy potenciagondjai vannak, és szégyelli + nem tudja megfelelően kommunikálni őket.
2011. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Hát azok vannak. Írtam is, hogy eddig rendben volt a férfiassága, de mostanában nehezebben áll fel, vagy éppen mikor már benne vagyunk a dolgokban lekonyul. :D :( Azt mondta, hogy gőze nincs miért van ez, mert kíván. De mit gondol erre egy nő? Ha kívánna, akkor felállna.
2011. márc. 3. 14:09
 20/39 anonim ***** válasza:
Sztem ezek egy kapcsolat velejárói (sőt nálunk napi e-mailezés/telefonálás soha nem is volt... de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretjük egymást :D)-kivéve az, hogy a szexuális életetek nincs rendben, amiatt lehet, hogy elmennék egy terapeutához a helyetekben, ha már semmi sem segít...
2011. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!