Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekből a jelekből mire...

Ezekből a jelekből mire gondolnátok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

(én nő vagyok, ő férfi... 4,5 éve vagyunk házasok)


- csökkentek a napközbeni emailek (mert neki nagyon sok dolga van. Mára oda jutottunk, hogy nem is ír)

- későn jön haza (mert neki sok a munkája)

- kevesebbszer kíván meg és szexel velem

- de ha igen, akkor hamar elmegy és néha nehezen áll fel neki (holott pár hónappal ezelőttig nem volt ilyen problem)

- nem lep már meg apróságokkal, mint régebben

- mindig ugyanazokról a dolgokról beszélünk kb., ugyanaz a napi rutin minden este (tv-zés, bealvás)


2011. márc. 3. 11:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
63%
sokat dolgozik és nagy rajta a stressz. nem látom, hogy miért kéne attól félned, hogy megcsal.
2011. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
61%
Eljött az az időszak amikor egyik megunja a másikat. Én így volt a 3 éves kapcsolatomban, nálunk ez másfél év után jelentkezett. Persze azóta már nem vagyunk együtt.
2011. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
63%

megcsal.vagy legalábbis van valaki a képben.

ne haragudj, én ezt gondolom, sajnos tapasztalatból.

ne legyen igazam.

2011. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is ezek jutottak elöször eszembe h a stressz a melo meg minden teljesen elnyomja és gondolom a hétköznapok is szürkévé váltak.Ha ez megnyugtat nálunk is régen több sms-t küldtünk egymásnak napközbe ha melozott,most ez lecsökket 1-2-re,de egyáltalán nem baj,inkább az volt a tulzás ha napi több ment.Hagyni kell dolgozni és probáld meg vele megbeszélni h mi a baja,de szerintem nem aza baj h nem kiván hanem nagy rajta a nyomás és máshol jár az agya,ebböl még nem feltétlen képzelném el h megcsal.
2011. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

11:56 Nem is mondtam olyat, hogy azt gondolom, megcsal. (remélem nem)

Én a stressz és a megunás között hezitálok. :( Vagy mindkettő keveréke. Már rákérdeztem, hogy uncsi vagyok-e. A válasz természetesen NEM volt. De nagyon fura ez a lepukkanása a kapcsolatunknak és úgy érzem nem miattam. (nem tőlem indul ki)

2011. márc. 3. 12:00
 6/39 anonim ***** válasza:
49%

Mit kapott ő ezekért cserébe?mert,amiket leírtál,ő volt a "mintaférj".

Egyébként meg valószínű,hogy tényleg sok munkája van,és stresszes.

2011. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Cserébe mit kapott?

- napközben tőlem több emailt, kedves, érdeklődő leveleket.

- ha hazaér meleg vacsorát, tiszta lakást, kedvességet.

- ha nem állt fel neki, akkor megértést és nem tovább feszegetését a témának

- néha veszek neki dolgokat, amiket szeret, csak úgy spontán

- szoktam kérni, hogy társasozzunk, vagy csináljunk valamit, ne csak bealudjunk a tv előtt.

2011. márc. 3. 12:03
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

mire gondolok? csak tipikus férfi :D

viccet félre téve beszéld meg vele, h a munka okozza-e a bajt, vagy veled nincs megelégedve? hátha elmondja..

2011. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Van visszaút ebből az unalmas állapotból, szerintetek?
2011. márc. 3. 12:27
 10/39 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván jobban esne spontán, ha nem kéne róla beszélni - de szerintem mindenképp mondd el neki így, ahogy leírtad, hogy ezek a dolgok Téged zavarnak. Beszéljétek meg őszintén, másképp semmi nem fog változni. Azt is mondd el kertelés nélkül, hogy felmerül Benned, van-e valakije.
2011. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!