Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekből a jelekből mire...

Ezekből a jelekből mire gondolnátok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

(én nő vagyok, ő férfi... 4,5 éve vagyunk házasok)


- csökkentek a napközbeni emailek (mert neki nagyon sok dolga van. Mára oda jutottunk, hogy nem is ír)

- későn jön haza (mert neki sok a munkája)

- kevesebbszer kíván meg és szexel velem

- de ha igen, akkor hamar elmegy és néha nehezen áll fel neki (holott pár hónappal ezelőttig nem volt ilyen problem)

- nem lep már meg apróságokkal, mint régebben

- mindig ugyanazokról a dolgokról beszélünk kb., ugyanaz a napi rutin minden este (tv-zés, bealvás)


2011. márc. 3. 11:54
1 2 3 4
 21/39 tetris ***** válasza:

Elkezdődött a beszürkülés időszaka. Szeret téged, meg kíván is, de már nem lesz 200 a vérnyomása, ha hozzád érhet.

Fel kéne egy kicsit pörgetni a kapcsolatotokat. Menjetek el együtt egy sexboltba, és vegyetek valami kis játékszert, ami mindkettőtöknek örömet szerez. (bilincs, síkosító, rezgő óvszer, korbács, bőrruha, nővérjelmez, stb)

De egyedül is elmehetsz, és akkor este lesz a nagy meglepi, amikor megmutatod, hogy mit vettél.

Saját magadat is felturbózhatnád egy kicsit. Új frizura, sexi alsónemű, új illatszer, ilyesmi.

Az együttlétek stílusán is lehetne változtatni. Ha eddig bújós, simogatós voltál, akkor most legyél egyszer-egyszer harapós, karmolós vadmacska.

Vegyél estére valami italt, készíts jégkockát, valami jó kis zenét.

A lényeg a változatosság.

A napi többszöri telefonálgatás, meg sms-zés szerintem felesleges. Küldj inkább magadról egy kihívó, izgalmas, sexi képet,amitől már a munkahelyén se fog tudni másra gondolni, csak rád. Fel lesz teljesen ajzva, hogy mi lelt téged. Meglátod úgy fog repülni haza, mint a sasimadár. És nem lesznek potenciagondok sem.

Vagy ha már mindenáron sömizni akarsz, akkor írd meg neki, hogy mit csinálsz majd vele, ha hazajön.

Használd a képzelőerődet!!!! És ilyen témában itt a neten aztán igazán gazdag választékot találhatsz, csak utána kell nézni.

2011. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen tetris neked is! :)) Huh..ezek tényleg jó kis gyakorlati tanácsok. Nem is kevés. Tényleg jól jönnek.
2011. márc. 3. 18:37
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlót éltem át, csak én férfi szemszögből!

Én voltam a férfi, aki nap végére sokszor már csak egy nagy pihenést tervezett be. A párom idővel szóvá tette azokat a dolgokat, amiket a kérdező leírt pontokba szedve.

Elgondolkoztam a szavain és megbeszéltük a szituációt.

A másik olyannyira a részünkké vált, mintha csak egy testrészünk lett volna, megszoktuk, hogy velünk van, már nem egy különálló valaki, akit meg kellett hódítani / elcsábítani. Változtattunk, elkezdtünk játszani, hogy most találkoztunk és udvarolok neki. Randevúkat beszéltünk meg, ezeken kívül nem volt szex, szigorúan a jól sikerült randevú után. Minden olyan lett, mint a kezdetekkor. Újra felfedeztük egymást.

2011. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi, hogy leírtad. Valami ilyesmit tervezek én is. Valóban nem jártunk már külön sehova. Nagy kedvem lenne randizni Vele! :))
2011. márc. 4. 11:09
 25/39 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos h van valakije!! Tutti!! Vigyázz.
2011. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Jelentem, nem változott semmi. :S
2011. márc. 23. 09:30
 27/39 anonim ***** válasza:

Nálunk dettó ez volt...kiderült, hogy már van másik nője és simán minden szívbaj nélkül csal pár hónapja.


Hogy problémánk lett volna én sajnos nem tudtam róla. Ha kérdeztem mindig tagadott hogy bármilyen gond lenne.


Utánajárnék a dolognak, mert amiket írtál mintha én írtam volna...

2011. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nálatok ez derült ki. :( Valahogy nem tudom elképzelni róla (az én férjemről).

Te is így voltál vele? Én kérdeztem, hogy van-e valakije. Olyan őszintén és meglepetten tagadta, hogy fel sem merült bennem az ellenkezője.

2011. márc. 23. 10:12
 29/39 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...igen.


Teljesen padlóra kerültem és csak pislogtam, hogy mi van.


A legutolsó amit el tudtam róla képzelni, hogy megcsal és ráadásul gátlástalanul a szemembe hazudik. Nem így ismertem meg...sőt olyannyira visszafogott volt, hogy pont azért őt választottam annak idején, mert nem akartam egy díszhímet. Visszahúzódó, nehezen kapcsolatot teremtő "kockafej".


De látszik, hogy ez sem garancia...de persze ő az áldozat, mert a nő becserkészte. No igen, de őt ki kényszerítette? S mi volt az oka, mi az amit hiányolt a kapcsolatunkból a házasságunkból? ... Erre természetesen nincs válasz.


Úgyhogy én utánajárnék a helyedben mindenképpen, főleg, hogy mint írtad változatlan a helyzet. Persze, meg akar tartani, hisz kényelmes neki otthon, ha mindene megvan...de azért szerinte jogos az is ha hülyére vesz, mert "szegényke" szeretethiányban szenved...vagy mittomén milyen kifogást talál ki...mert az aztán van.


Sajnálom, de légy erős, ha nálatok is kiderül nagyon nagyon légy erős.

2011. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Nálatok hogy derült ki? Te derítetted ki? Ötletem sincs, hogy hogyan deríthetném ki. Nem szoktam semmi holmijában turkálni. Sem táskában, sem telefonban, sem az emailjében. Fel sem merült bennem eddig ilyen. Gondoltam rákérdezek és majd figyelek, hogy hátha valami hazug viselkedést veszek észre rajta. De nem. Vagy nagyon jó színész, vagy tényleg nincs semmi (harmadik).
2011. márc. 23. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!