Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után untál rá a...

Mennyi idő után untál rá a férjedre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért ítélünk elsőre?

Arra nem gondoltatok, hogy azért kreténezi le, megy olyan síkeszű, hogy pénz papír nélkül ad kölcsön? Ráadásul az összes pénzt?

(forrás:megadott adatok alapján)


Ergo, lehet, hogy azért kreténezi, mert gyökér az ürge.

Persze előfordulhat, h tényleg a pénz miatt vetette el magát, de azért más is lebegjen a szemünk előtt...

pls.


Köszi :)

2011. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Annyival egészíteném ki az előző hozzászólót, hogy nem is kell pénzesnek lennie ahhoz egy ffi-nak, hogy ilyet tegyen! Sőt! akinek van pénze, az féltőn óvja, akár még a családjától is, pl. házassági szerződés. Gazdag ember nem szokott ostoba módon "jótékonykodni". Azok általában értenek a pénzhez.

Amúgy meg én is felháborodnék, ha a férjem a megtakarított pénzünket (amit verejtékkel rakosgattunk össze) valakinek kölcsön adná úgy, hogy erről semmi dokumentum nincs.

És mi az, hogy a kérdező "elvetette magát"?? az ma már nem is lehetséges, hogy a ffi akarta elvenni és kettejük vágya ezen a téren megegyezett???

Lehet, h a kérdező magát minősíti azzal, hgoy félév után ráunt a férjére, de ti meg a reakcióitokkal minősítitek magatokat!

Kérdező, biztos, hogy ez unalom és nem düh és csalódás?

Bocsi az off-ért, de nagyon idegesítő, amikor rögtön ítélkeznek.

2011. márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
majd megtudnátok ha gürcölnétek azért a 10 millióért. És nem vagyunk gazdagok sajnos. semmink sincs az a 10 millio volt. de ö kölcsönadta és bujkáltak elölünk most meg azt mondják milyen pénz? gúnyosan. hát ha szerintetek én vagyok a pénzéhes akkor fogalomzavarban vagytok. GYEREKET AKARTAM!!!10 évig emiatt nem szültem a pénz miatt hogy gyüjtsünk. erre nekikadta merthogyx azt hitte visszaadják most meg gunyosan röhögnek:-(
2011. márc. 3. 12:30
 14/15 anonim ***** válasza:
héé, várj. mennyi volt ebből a tiéd, mielőtt összeházasodtatok volna? mert akkor az külön vagyon, és én biztos feljelenteném! bár ha bizonyíthatóan együtt éltetek a házasság előtt, és közös kassza volt, akkor az a pénz a párodé is (hisz ő is beleadott). Akkor csak a te részed után tehetnél feljelentést.
2011. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha szeretsz valakit, képtelenség megunni még akkor is ha napi 24 órában együtt vagytok! mi a férjemmel a melós 8 órán kívül minden percet együtt töltünk 6 éve, és soha egyetlen egy másodpercig sem untuk/unjuk egymást... egyszerűen lehetetlenség betelni azzal az emberrel akit szeretünk...
2011. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!