Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék vele beszélni a...

Szeretnék vele beszélni a szexről. HOgyan csináljam ezt? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most vagyok tinédzser. Ugyebár érdekelnek a fiúk, meg egyéb ilyen kamaszos dolgok, és szeretnék tanácsokat kérni Anyától. De az a baj, hogy ilyenekről sosem beszéltünk, és én nagyon-nagyon szégyellek előtte. De viszont jó lenne megosztani vele, amit hallok, tanácsokat kérni, meg egyéb dolgok. Hogyan hozzam ezt fel neki? Nekem ez nagyon ciki.
2011. márc. 2. 19:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kösz :) Elbeszélgettünk, és azt mondta, hogy ha tanács kell, akkor nyugodtan szóljak neki :) Köszönöm mégegyszer a válaszokat.
2011. márc. 3. 07:45
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem is ez volt a legjobb ötlet hogy vele beszéld meg. Mikor már szóba került anno a párommal a szex téma, hogy mikor lesz az első, a barátnőim össze vissza beszéltek ilyen-olyan. És megkérdeztem anyukám hogy van ez. Megnyugtatott, és igaza volt

Szóval jól döntöttél

2011. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól állt a dologhoz !

Van úgy, hogy az anya csakugyan oly cikinek tartja erről a beszélgetést, hogy képtelen rá. Nagyon jó, hogy anyud nem viszakozik. És jófej vagy, hogy tőle kérdezed, akármilyen nehéz is. Mert a barátok jujj micsodaságokat tudnak összehordani. Egyébként ha van valami amit már tényleg nem mersz, azt nőgyógyásztól is megkérdezheted. Ők aztán tényleg elmondják az igazat ezért is vannak.

2011. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szep volt toled, remelem nekem is ilyen jofej lanyom lesz egyszer ;)
2011. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Anya szeretnék beszélni a szexről."

Az anyád, az a dolga, hogy korrektmód elmagyarázza a dolgokat, ha nem akar nagymama lenni.

2011. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!