Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám ki semmizett mit...

A bátyám ki semmizett mit csináljak?

Figyelt kérdés
volt egy közösen örökölt ingatlanunk amire ő vett fel jelzálog hitelt nem fizette és eladta a bank az egész házat majd más ismerőse nevére vissza vette de engem nem fizet ki mondván majd ha lejár az új hitel....20 év múlva
2011. márc. 2. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A te beleegyezesed nelkul nem vehetett fel jelzalog

hitelt. Vagy tudtal rola?

2011. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

fel tudott úgy venni jelzálogot, hogy Te nem írtál alá semmit, hiába voltál örökös?

hogy vette az ismerőse nevére? a banktól ő vette meg?

mindezt hogy anélkül, hogy beleszólhattál volna?

2011. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az értékelhető információ a kérdésedben. Ha úgy érzed, kisemmizett, konzultálj jogásszal, tegyél feljelentést! Ha jól értem nem vagy már tehetetlen kisgyerek, viselkedj hát felnőttként!
2011. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Az aláírásod nélkül nem vehetett fel hitelt, ha közös a tulajdon. Ha nem közös, semmi közöd hozzá. Ha aláírtad a hitelt, akkor meg így jártál.
2011. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen alá irtam mert azt mondta ha nem irok alá bajom lesz és én egyedül voltam egy kis lányal és nem akartam bajt se magamnak se a gyerekemnek két évig fizette is de utána már nem és eladta a refinanszirozo cég egy magán embernek aki vissza adta az ő egyik ismerősének 1/1 arányban én azota elköltöztem de még azota se történik semmi és miért jártam igy ha valaki megfenyeget annak azt mondom kit érdekel és akkor verjen agyon vagy mi
2011. márc. 2. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert a bátyád agyonvert volna? Na ne már...

Szépen megszivatott, te meg nem előtte kérdeztél, csak utána, most.

Nem kellett volna aláirni neki semmit.

Nem értem, ennyire nem ismered őt?

2011. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!