Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2-4 év körüli gyerekeknek...

2-4 év körüli gyerekeknek milyen ajándékot vihetnék?

Figyelt kérdés

Külföldi barátainknál van két kisgyerek is. Mindenképp szeretnék "magyaros" ajándékokat vinni, de a piciknél elakadtam. Valami olyan játékra gondoltam, ami ha máshogy nem, úgy magyaros, hogy egy ránk jellemző dolgot ábrázol.

De tudom, hogy főleg még egy két éves gyerek inkább kalapácsnak használja a játékokat.

Plüss figura, vagy mi lenne megfelelő ajándék ilyen pici gyereknek? Mi az, aminek biztosan örülne, de nem lenne rá veszélyes?


2011. márc. 2. 08:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Népviseletes babából van "gyerekálló" verzió? Eddig csak porcelánfejűt láttam, azt szerintem ripityára törnék pár perc alatt.

A 4 év körüli gyerek kislány, a 2 év körüli kisfiú.

2011. márc. 2. 09:00
 12/19 anonim ***** válasza:

Én túrórudit vinnék egy kartonnal:)) Olaszba barátnőmék kölkei mindig azt kérték, mivel ott nincs, na de a kérdésed nem az volt, én mit vinnék:) itt egy link válogass, magyaros retro játékok vannak benne, szinte minden játékboltba kaphatók még. Én pl bűvös kockát vettem a keresztfiamnak, keresztlányomnak meg egy moncsicsit.

[link]

2011. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a firkapad is tök jó ötlet, az a rajzoló tábla, amin a gombok segítségével lehet rajzolni, látod azt is a linken.
2011. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Itt találtam ruhát, ezzel fel tudsz öltöztetni egy nem porcelánfejű babát is. De van baba is felöltöztetve, számomra viszont nem derül ki, milyen anyagból.


[link]

2011. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én fajátékokban gondolkodnék...

pl.: fakopancs.hu

Babától a logikai játékokig sok mindent találsz

2011. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen játékaik lehetnek, így elég nehéz :(


nekem 1,5 éves a gyerekem, sokat járunk társaságba, olyan bababuliban még nem voltam ahol ne lett volna hintaló :)

nem hiszem, hogy ez tipikus magyar játék lenne de azt biztos, hogy a magyar gyerekek nagy többségének van.

mondjuk nem olcsó, akciósan 5000.- körül van.


ha lány akkor vehetsz neki kukorica babát, az szerintem magyar :)

2011. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

előző vagyok, nem "ha lány" hanem a lánynak :) bocsi...

a kukorica baba nem törékeny, mondjuk lehet nagyon játszani se lehet vele inkább dísz.

2011. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ma 09:12 linkhéhet annyit hozzátennék, hogy a kutyusos perselyt, búgócsigát a corában lehet kapni!
2011. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A Vuknak van angol, német és francia szinkronja is, ajánlom a dvd-t.
2011. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!