Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a bekattant...

Mit csináljak a bekattant anyámmal?

Figyelt kérdés

Mostanában egy kicsit nagyon bedurvult az anyám. Mindig azt akarja, hogy éjjel-nappal tanuljak és ha nem teszem ezt, akkor jaj nekem. Ma lejött a szobámba és éppen nem a tanulással foglalkoztam és azt mondta, hogy akkor ne várjak el tőle semmit a kaján és a mosáson kívül.

Mindig föl kell mennem hozzá és mindig mindenből kikérdez minden nap. Pedig már 10.-es vagyok (második gimnázium). Lehet így élni? Mit csináljak az anyámmal?


2011. márc. 1. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

igaz tényleg a nyakadra mászik, viszont én nagyon vágytam arra, hogy valaki kikérdezze tőlem anno.

Én tanulás helyett dolgoztam. Nem gondoltam volna soha, hogy négyes átlaggal nem vesznek fel sehova.


Tanulj rendesen, amíg megteheted!

2011. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Valószínű hogy azt akarja hogy jobb legyél mint amilyen ő volt. Ha ennyire zavar ülj vele beszélgetni hogy szeretnél egy kis szabadidőt, de mellette is tanulnál rendszeresen!
2011. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

Mondd meg neki, - finoman persze - hogy már nem a diplomásoké a jövő, több van belőlük a kelleténél.

Hivatkozhatsz rám is, mert munkanélküli diplomás vagyok jelenleg. Jobb, ha az érettségi után kitanulsz egy szakmát, azzal többet tudsz elérni, könnyebben lesz állásod.

2011. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Bárcsak tőlem is kikérdezné az anyum! De ha téged annyira zavar, hogy kikérdez, akkor mondjuk mondd azt neki, hogy nem kell másnapra tanulnod. Vagy nem hinné el?
2011. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
én most vagyok 9.es, hasonló a helyzet. mi a megoldás? tanulok..a megjegyzéseket jobb ha elengeded a füled mellett. én is utálom, tényleg nagyon idegesitő meg minden, fel tudom húzni magam rajta, és néha nehéz, mégis próbálok nem foglalkozni vele. bár a helyzet attól is függ, hogy milyen jegyeid vannak.? mert ha gyenge tanuló vagy, megértem, hogy azt akarja, hogy jó legyen az átlagod..ha pedig színötös vagy, akkor gondolj bele, hogy talán az ösztönzésének hála érted el ezt! én a középutat képviselem, egyszer fent-egyszer lent..ha te is, próbálj javítani abból, ami gyenge vagy. le fog szállni rólad anyukád is és megnyugszik, de ne zaklatásnak fogd fel azonnal. :]
2011. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

Mivel én labilis vagyok arra ha vki rám mászik így könnyen lehet h vernék neki párat.

De mivel sose szólt 1 szőt se ezért nem bántom.

18/F

2011. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az érettségi környékén meg fogod köszönni, hogy szigorúan fogott.
2011. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Addog örülj,amig törödik veled anyukàd,majd hàlàs leszel neki.Tudod milyen sok gyermek vàgyik erre.
2011. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

juj, már bocsi, de azt hittem mikor a kérdést elolvastam, hogy tudok segíteni, hogy "komolyabb" a gondod.

"Egy ismerősömnek" az anyja skizofrén és minden nap rátámad a lányára és a családra villával és késsel. Alig lehet tőle elmenekülni. Ráadásul akolholista is az asszony. Félnek tőle, kész idegbaj. Néha meg sem ismer. Oh, bocs az ismerősömet nem ismeri meg.


Szóval, hidd el vannak bekattantabb anyák is, a tied csak azt akarja, hogy vegyenek fel fősulira és jó életed legyen. De rossz neked.


22/L

2011. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, komolyabb a baj, erre azt tudom mondani, hogy örülj neki!!!!

Egy részről meg fogod köszönni, más részről meg, ha az idegesít, hogy folyton szól és hajszol, tanulj magadtól úgy, hogy ne kelljen rád mászni. Nyilván nem csesztetne, ha szín 5-ös lennél!

2011. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!