Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Joga van a szülőnek beleszólni...

Joga van a szülőnek beleszólni a gyereke zenei ízlésébe?

Figyelt kérdés
Te beleszólnál/beleszóltál ?
2011. febr. 28. 18:51
 1/8 anonim válasza:
79%
Hát szerintem nem a szülő dönti el hogy a gyerek milyen zenét hallgat.
2011. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nincs. Én biztos nem akarnám megváltoztatni.
2011. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ízlés nem olyan dolog amibe bele lehet szólni,nem te döntöd el,hogy mi tetszik és mi nem.
2011. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno 13 évesen beleszóltak, el is vették a kazettáim. Rockot hallgattam, de nem az "öldmeganyád" félét.

Aztán 1 hét után visszakaptam őket, mert nem lettem másabb a zenétől.

Max. a hangerőbe van joga beleszólni.

21/L

2011. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ. Ha nagyon durván szélsőséges dolgot hallgat (sátánista, stb.), akkor próbálnám finoman befolyásolni, de csak azért, mert más tetszik neki, mint nekem, nem.
2011. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne beleszólni? A fiam például black metalt hallgat (azt hiszem így írják) és teljesen normális "gyerek" lett belőle, orvosnak tanul. Nem múzeumi kirakat gyereket akartam, hanem egy önálló véleménnyel, gondolatokkal, vágyakkal rendelkező kis csodát (mert nekem mindig az lesz) még akkor is, ha a véleménye, ízlése nem egyezik az enyémmel. Egy csomó mindent tanultam én is tőle és ez így kerek nekem. 42/N
2011. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
20:06 vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy azért keresztbe álltak az én szemeim is, amikor a Turmion Katilöt nevű együttes koncertfelvételét megnézette velem, de beleszólni nincs értelme. Attól még nem lesz komolyzene rajongó, hogy eltiltom azoktól a zenéktől, amiket szeret. Meg most már felnőtt férfi, nem is tilthatnám semmitől. Most már csak aggódom érte.
2011. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

19:13-as vagyok, és hangsúlyoznám, mit írtam: FINOMAN BEFOLYÁSOLNI, tehát nem tiltani.


Az én öcsém is extrémmetálos, tudom, mit beszélek. Én szintén metált hallgatok, de nem szélsőségeset...

2011. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!