Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki itt aki fél az...

Van valaki itt aki fél az apjától/anyjától? (De nem molesztálás miatt hanem, hogy a szülő állandóan kiabál. )

Figyelt kérdés
Én félek az anyámtól és a tesóm azt mondta, hogy hülye vagyok.
2011. febr. 27. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, anyámtól. 19 éves vagyok és lány. De ha nem engedi, hogy oda menjek tovább tanulni ahova én akarok, hogy legyen belőlem valaki, akkor keményen szembe szállok vele és be fogja látni, hogy igazam van és ő a hülye sok mindenben!
2012. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én félek anyukámtól de apukámtól nem anyukámtól retegek apukámmal meg nagyon jó a kapcsolatom mikor egyszer mondtam apunak hogy anyu megvert akkor apu azt mondta anyunak hogy meg ne üssön még egyszer vagy eltöri a kezét és mondta apukám hogy ő egy újjal sem érne hozzám ! És hát félek anyutól de néha elég kedves hozzám !
2013. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!