Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tudnal haragudni a...

Meddig tudnal haragudni a gyerekedre?

Figyelt kérdés

Tegnap rossz fat tettem a tuzre, amiert nagyon szegyenlem magam... A noveremmel es a sogornonkkel amolyan csajos bulit tartottunk es kicsit sikerult tobbet inni. Ez nem szokas, de most osszejott sajnos. Anya felebredt, amikor megjottem, mar akkor is leszidott, es ma reggel is. Mondtam, hogy sajnalom es hogy szornyen szegyenlem magam, de meg mindig duhos es haragszik mindkettonkre, ami nagyon rosszul esik, bar tudom, hogy jogosan...

Te meddig tudsz haragudni a gyerekedre?


2011. febr. 27. 12:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit hozzatennek, hogy nem kerem a tettemet kommentalni, igy is nagyon sz@rul erzem magam...
2011. febr. 27. 12:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 napig tudtam ilyen esetben a gyerekemre haragudni. Másnap már röhögtünk azon, hogy milyen is volt részegen látni őt.
2011. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már nem történt akkora tragédia kamasz vagy és ilyenkor néha elő fordul egy kis botlás. Az dobja rád az első követ aki még sose öntött fel a garatra egy buliban.

Csak rendszer ne legyen belőle az a lényeg. Egyébként anyukád is hamar megfog békélni. Én nem tudnék 10 percnél tovább haragudni az biztos. Fel a fejjel minden rendben lesz.

2011. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mekkora a gyerek. Kisgyerekkel nem szabad haragot tartani, bármit csinál. Büntetés, el van intézve, megbocsátás. A kamaszokkal már nehezebb a helyzet, mert félig-meddig felnőttnek tekintjük őket, ugyanakkor féltjük is őket. Az jó, hogy sajnálod, az nem jó, hogy szégyelled. Kell sajnos néhány rossz tapasztalat, hogy lásd a határaidat. Én valami ilyesmit mondanék az ősöknek: nem tudtam, hogy így be lehet csípni, most már tudom, ezután tudok vigyázni magamra.
2011. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mar nem vagyok kamasz, 23 eves vagyok. Meg itt lakom a szuleimmel... Azt mondta, kesz, matol fogva leveszi a gondot rolam, aki felnott berugni, az legyen felnott arra is, hogy gondoskodjon magarol.
2011. febr. 27. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Amig rám nem néz a nagy könnyes szemeivel:)

Szóval max fél perc.

Az más,hogy utána is következetes vagyok,de haragom már nincsen:)

2011. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
23 éves felnőtt nő vagy néha bele fér egy kis lazítás. Anyukád túlozz már nem vagy taknyos gyerek. Fölösleges úgy kezelnie.
2011. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!