Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg, hogy megcsal...

Honnan tudom meg, hogy megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés

Honnan tudom meg hogy meg csal a feleségem?

szeretnékrá sok választ.


2009. febr. 16. 15:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
ha mindig fejfajasa van szerekezes elott.. akkor kezdhetsz gyanakodni.. Nem bizol meg benne?? Lehet hogy nem is csal egyaltalan csak bekepzeled??
2009. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
soha nem rakja ki a telefont, mindig hozzá van nőve. Jobban ad magára, ha elmegy valahova lefűrdik előtte plusz egy liter parfüm. hirtelen sokat kell túlóráznia. Már nem szexeltek annyit, nem ölelget, puszilgat, csókolgat.
2009. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Hárít ha szexről van szó vagy nem örül egy korábban kedvelt hódítási trükködnek. A legjobb mégis az, ha rákérdezel.
2009. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%

Felsorolásom:

-Sokat van távol

-A romantikus kapcsolatotok egyre rosszabb

-Keveset beszél

-"nemtörődöm lesz"(Nem gondoskodik rólad,pl ha főzni kell:-ha éhes vagy,csinálj magadnak kaját,vagy rendelj valamit!)

2009. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nem tudom mikor kérdeztél erre vagy hogy mi lett a vége de van egy jó tanácsom ne bizz benne se másban nincs igazi recept hogyan viselkedik a lényeg ha megteszik veled te is hibáztál akár ő és soha ne bocsáss meg neki dobdki tépd ki a szivedből és tanulj az esetből.
2016. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!