Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg, hogy megcsal...

Honnan tudom meg, hogy megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés

Honnan tudom meg hogy meg csal a feleségem?

szeretnékrá sok választ.


2009. febr. 16. 15:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Onnan, hogy lefekszik-e mással. Ha igen, akkor az megcsalásnak számít.
2009. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

gyanús, ha sokat van távol,

nem foglalkozik veled eleget

látszólag furán viselkedik

2009. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Egyszercsak elkezd gömbölyödni - majd egy helyes kis néger gyereknek ad életet.
2009. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Veled irtora kedves, aranyosan viselkedik, hiszen nem akarja, hogy ragyere a pasijara!

Hanyagolja a lakast, nem foz mar ugy, mint regen, sokat telefonal, dugdossa a telefonjat, lezarja koddal, mindig az interneten log, chatel masokkal, folyamatosan tuloraznia kell, es oktatasra jarni a cegtol, a baratnoi mindig programot szerveznek, szoval soha nincs ideje otthon lenni.

A telefonjat lehet hogy felveszi ugy is, hogy a szeretoje oleben ul, hiszen a szereto tud rolad is.

Apolt, festi magat, dogos rucikat vesz fel, amiket elotte nem, jo a frizuraja.

Veled mar nem nagyon fekszik le, a szex megvaltozik.

Egyszeruen, ha nem ugy viselkedik, mint eddig szokott!

2009. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
95%
Szerintem abbol tudsz rájönni a leghamarabb, ha máshogy csókol, vagy máshogy viselkedik veled. De amugy, nem lenne egyszerübb rákérdezni? Ha igazán ismered, akkor ugyis látod rajta, hogy hazudik-e.
2009. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Beiratkozik valahova, es mindig alig varja, hogy mehessen. Pl. elkezd usziba, aerobickra, konditerembe, esetleg nyelvet tanulni jarni. Vagy beiratkozik konyvtarba, mindegy hova, csak kell valami urugy, hogy mar megint hova kell elmennie.

Nem erdeklodo, inkabb a sajat maga dolgaival van elfoglalva. Sokszor penze sincs mar, legalabbis kevesebb, mint korabban volt.

Hazudozni kezd, amire rajossz, hiszen nem nehez rajonni. A gyereketekre(ha van) is tobbszor kell felugyelned, hiszen neki halaszthatatlan programja van.

2009. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha jól viselkedsz vele,nem hanyagolod el öt sem meg a gyerekeket sem!Meg idöben hazajársz munka után,nem iszol,nem játékgépezel!Haza adod a fizetésedet!Meg nem csalod meg!nem Hazudsz neki!Kielégiteted mindenapp,tetötöl talpig!Meg leped idönként apróságokkal!HA EZEKET BETARTOTOD TUTI NEM FOG MEGCSALNI!!!!!!!!!!!
2009. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
16.42-es IGAZAD VAN!!!
2009. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Az utolsonak üzenem:Köszi ezek szerint nem utálsz annyira?Vagy milyért vagy velem ellenséges?
2009. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ki ellenséges veled?Én csak így konstatáltam a legjobb eddigi hozzászólást, amit történetesen te írtál.
2009. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!