Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg, hogy megcsal...

Honnan tudom meg, hogy megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés

Honnan tudom meg hogy meg csal a feleségem?

szeretnékrá sok választ.


2009. febr. 16. 15:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
Köszi.De mi lenne ha nem bántanál többet?Van nekem amugy is bajom!
2009. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
a 15:50-es válaszadó olyan pontosan megírta, mintha ot is megcsalták vona.a 16:42 -es pedig tuti, hogy "gyagya".te azt ,honnan veszed, hogy ha mindent megcsinálsz neki akkor nem fog megcsalni ?még ha aranyba foglalod és napról-napra szuperul kielégíted, ha akar akkor is megcsal.
2009. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
23%
gyagya vagy te!ha meg megcsal akkor az olyan is kikell dobni!
2009. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Te 53%-os hasznos én téged nem is utáltalak, meg nem is bántottalak.Azt hiszem összekeversz engem valakivel.Te írtál nekem priviben?
2009. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
25%
Igen irtam.Mivel lehurogtál annyira!
2009. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezel ilyet?Nem bizol benne akkor már megette a fene!Ha meg erre utaló jelek vannak akkor tényleg nyomzhatsz egy kicsit de ne durván mert ha meg nem tett semmit lesz oka a haragra rendesen!Én baromira mérges lennék ha a párom nyomozgatna és nem bizna bennem!Gondold át meg ér e neke dannyit hogy utána esetleg ezen legyen a vita sokáig!Inkább várj a konkrét jelekre ugyis mindne kiderül ha megcsal!
2009. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom az fontos egy kapcsolatban!
2009. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlanul aktivizálódik veled is a szexben. Többet ad magára, mint eddig megszoktad. Fogd meg a kezét, nézz a szemébe és teljesen váratlanul tedd fel a kérdést: "igaz, hogy te megcsalsz engem?" Nincs az a nő, aki ekkor nem zavarodik össze. Ez a legjobb teszt!
2009. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%

Tehát ha szokatlanul aktivizálódik, vagy ha nem aktivizálódik, meg ha szokatlanul kedves, vagy ha ugyanolyan unalmas, meg egyáltalán...és így tovább.Ha te azt godnolod, akkor mindenből amit tesz, arra fogsz következtetni. Ez szürnyű és borzasztó a feleségednek, akár megcsal, akár nem. Meg neked is borzasztó, hagyj fel vele. Még ha megcsal, az is jobb, mint az örökös kétkedés és bizalmatlankodás. Megmérgezed a saját házasságodat.

Ne kutasd, hogy megcsal -e, hanem érd el, hogy te legyél a legtutibb férfi, és bízzál benne, hogy nálad jobbat, nem talál.

Ha meg legközelebb nősülsz, akkor vegyél el egy csúnya békát, aki savanyú mint egy citrom, és unalmas mint egy uborka, és aki senkit se talál majd, akivel megcsalhatna.

Csak annyit akartam mondani, hogy gyógyulj ki a betegségedből, aminek féltékenység a neve.

2009. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki már a megcsalásnálk tart, annak be nem tudod bizonyítani, hogy te vagy a legtutibb férfi, hiszen éppen azért teszi, mert számára nem te voltál az!!! Talált egy - hite szerint - sokkal jobbat. Tehát ne , erőlködj, hagydd! Készíts neki hamuban sült pogácsát, írj neki elbocsájtó szép üzenetet és élvezd az egyedüllétet. Egyenlőre. Aztán majd megérkezik a nekedvaló nő.
2009. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!