Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot?

Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

A tanárnőmről lenne szó. Nagyon sokat segített, többet, mint megérdemeltem volna. Mégis bunkón és lekezelőn viselkedtem vele többször is(összejöttek a dolgok a közelmúltban).

Hogyan tudnék tőle úgy bocsánatot kérni, hogy nehogy azt higgye, hogy csak ki azért teszem, mert ki szükségem van a támogatására és ki akarom használni?


2011. febr. 25. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem ilyen akkor volt, mikor flegma voltam vele és elkérte az ellenőrzőm. vártam hogy írjon be, de nem tette. Ez komolyan emésztett napokon keresztül, hogy hogy merészel ilyen jószívű lenni velem:D Aztán egyik szünetben bennmaradtam vele teremben, és elnézést kértem a viselkedésemért. Megértette, és elfogadta:) Ha látja, hogy komolyan sajnálod akkor biztosan megbocsájt.
2011. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor ketten vagytok mond el neki ezt amit ide írtál. Őszintén a bocsánatkérést. Szerintem látszik az az emberen, és ismer annyira, hgoy rossz napod lehetett, nem vagy alapból bunkó (ahogy mondod). Állj elé és légy megbánó, de ne szinész.
2011. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 yuda ***** válasza:
Nem kell feltétlen egyedül lenned, csak olyan helyzetet találni, mikor rád figyel -pl. bemész az osztályba mikor ott van az asztalánál-odakanyarodsz és azt mondod: elnézést kérek a múlkoriért tanárnő! - hidd el érteni fogja nagy körítés nélkül is :)
2011. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!