Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot?

Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Összevesztem pár lánnyal, és már rossz, hogy nem vagyunk jóba.Megbántam amit tettem és ezt egy levélben akarom felük közölni, de nem jut eszembe elég hosszú "megbánó" szöveg.Tudtok segíteni, hogy ezzel a levéllel legyen esélyem kibékülni?
2011. júl. 15. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Hatha nem jut eszedbe egy egy eleg megbano level, akkor nem is a szivedbol irod, csak kamu, mert unatkozol. Jobban jarnak a lanyok, ha nem bekulnek ki veled.
2011. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mar nagyon regota vagyok a Gyk-n tag, es FromOz valamint alice in wonderland a 2 legjobb valaszado.

Nem cicaznak, odamondjak. Es jol mondjak...


Mrs. Franco Marco

2011. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Koszonom Mrs Franco Marco!

Nem mindenkinek tetszik, na de...

2011. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most igazuk van. Ez a "de nem jut eszembe elég hosszú "megbánó" szöveg." ez elég flegma, nem gondolod komolyan. Így nem érdemes semmit tenni. Találj új barátokat.
2011. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kezdjed azzal, hogy NAGYON SAJNÁLOM, hogy... és itt írd le, hogy pontosan mit tettél. MÁR MEGBÁNTAM, hogy...

KÉRLEK, BOCSÁSS MEG!

Fejezd be ezzel: SZERETETTEL:


A bocsánatkérő levélnek nem kell hosszúnak lennie, de fontos, hogy aki kapja, érezze az őszinteséget.

2011. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Így valóban nem tűnik elég őszintének a szándékod, de azért megpróbálok segíteni!


" Kedves lányok! Tudom, hogy hülyeséget csináltam, de kérlek titeket bocsássatok meg. Nem azért tettem amit tettem, mert nem kedvellek benneteket, de azt ti is tudjátok hogy mindenki csinál hülyeségeket az életben. Én is megtettem, de ha lehetne vissza fordítanám az időt. Sajnos nem lehet, de mindent meg lehet beszélni. Erre is kérnélek titeket. Szerencsésnek éreztem magam amikor jóban voltunk, és szeretném ha ez megint így lenne. Létszíves gondoljátok át a dolgokat. Tudom, hogy nehéz lesz, de meg kell próbálnotok. Én szeretnék veletek ugyanolyan jóban lenni, mint az összeveszésünk előtt. Remélem megbocsájtjátok a hülyeségeim!"

2011. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát ez a röhej, hogy az utolsó válaszadó máris kibökött egy fél oldalas levelet, ismeretlenül :D Akkor ő miért nem tud hosszút írni így se, hogy ismeri a lányokat, és a körülményeket.. Szánalom. :)
2011. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:52

Szia!

Én írtam a fél oldalas szöveget. Amúgy nem kell hozzá sok ész, hogy egy ilyent megírjon az ember. Szóval jah, érdekes. :)

2011. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hát igen, épp ezért nevetséges, hogy ő nem tud írni semmit... Nem is kéne nekiállnia, szerintem :)
2011. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!