Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a bedőlt lakáshitelese...

Mi lesz a bedőlt lakáshitelesekel?

Figyelt kérdés
Együtt éreztel velük? Ha megkénne kinnek a pézével segítenétek meg őkett?
2011. febr. 25. 19:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egy részüket sajnálom. Felháborítónak tartom,hogy pl 5 millió forint hitelre 25 milliót kelljen visszafizetni. De azzal,amit az egyik régebbi hozzászóló írt nem nagyon értek egyet. Igen,azt sulykolják az emberbe,hogy ha nem mindenből a legszebb,legújabb,legjobb van neki,akkor egy nulla. De ezek mellett el lehet menni. Ha valaki ételre vesz fel pénzt,mert úgy alakult hogy kirúgták,nem fizették ki,akkor azt megértem és sajnálom. Azokat is,akik saját családot alapítottak és külön otthont szerettek volna. De azokat nem nagyon tudom sajnálni,akik a tv-ben 300 ezres plazmatévé, 600 ezres bőr ülőgarnitúra előtt sírnak,hogy nem tudják fizetni a hitelt.
2011. dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 zkriszti3 ***** válasza:
Forint hitelünk van ,mer úgy gondoltam bármi történik forintban kapjuk a keresetünket ,így könnyebb lesz fizetni. Pont annyit kértünk amiből a lakást kifizettük ,illeték, ügyvéd már önerőből. Közben orvosi csodaként megszületett a kisfiunk ,két leányzó mellé. Rendkívül nehéz időszak volt ,betegségem miatt nem tudtam dolgozni, páromnak gerincsérve lett. Kibírtuk ,átvészeltük. Devizahitellel már az utcán lennénk. Soha nem érdekelt kinek mije van , a reklámok nem hatnak meg, csak azt tudom ,soha nem vennék fel úgy hitelt ahogyan sokan tették , autó, nyaralás , bármilyen flanc.
2011. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekünk a seggünk alá nyomták a szülők a házat, a hozzám hasonlók könnyen beszélnek! Haq nem ez történik, nyilván most bajban vagyunk... Miért fizettem volna 50-60 E-et albérletre, ha azt fizethetem hiteltörlesztésre is, és így lesz lakásom előbb-utóbb?Ha másként nem megy, így muszáj, nyugdíjból ma nehéz albérletet fizetni. Azokat nem sajnálom, akik 15-20M-t is felvettek, meg autóra,luxuscikkekre. De aki a szerény lakhatását akarta így megteremteni, azokat segíteni kell. Nincs megoldva M.o.-on a fiatalok lakáshoz jutása, legalább bérlakás lenne elég.
2011. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Vannak bérlakások, de nagyon rossz, kiadhatatlan állapotban és azok is a c-kategóriásoknak vannak fenntartva!
2011. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!