Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha egy feleség/édes...

Miért baj, ha egy feleség/édesanya szoliba jár, műkörme van, magassarkúban jár, minden héten kozmetikushoz stb?

Figyelt kérdés
Mert megtudtam, hogy a nagyobbik fiam 2 ovistársának anyukái milyen rosszindulatú megjegyzéseket tettek rám (egy másik anyuka mondta el). Állítólag én nem dolgozom, a férjemmel tartatom el magamat, a 2 kisfiammal nem sokat foglalkozom, mert inkább egész nap "shoppingolok". Még soha senki nem mondott rám ilyesmit. 27 éves vagyok, nagyobbik drága fiam 4 éves, kisebbik 1 éves. Elvégeztem egy üzleti főiskolát, 18 éves korom óta dolgozom, 5 éve van egy nagyon jó állásom, most fogok visszamenni. Mivel még fiatal vagyok, szeretek fiatalosan öltözni, hajam néha lófarokban, bőrdzsekit hordok, magassarkút stb. Van műkörmöm, épp most tetettem vissza, mert a kisfiam születése után nagyon tönkrementek a körmeim. Szoliba is járok, de csak mert jót tesz a pattanásaimnak. Az a két nő már kezdetektől nagyon rosszindulatúan néz rám..de ez a dolog most kiverte nálam a biztosítékot. Nem tudom, hogy ha hétfőn találkozunk vagy éppen úgy adódik, elkapjam-e őket és kiosszam vagy maradjak büszke és tegyek az egészre. Az utóbbit választanám, ha nem sértettek volna vérig. Nagyon kiakadtam, mert azért durva, hogy nem beszélgettünk még szeptember óta és ilyeneket mondanak. Nekem eszembe nem jutna nézegetni másokat és jól kibeszélni a fiam ovitársainak anyjait. Először is az lenne a kérdésem, hogy miért "gáz" vagy miért elítélendő, ha egy anya így néz ki? Másik, hogy mit tennétek a helyzettel?
2011. febr. 25. 18:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Sok ember sajnos ilyen...féltékenyek egyszerűen szerintem. Ha nem lenne okuk rá (nem lennél csinosabb,szebb,sikeresebb vagy bármi,mint ők),hidegen hagynád őket.
2011. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

Képzelem ők hogy néznek ki.. zsíros ,összefogott haj,elhízott,szakadt mackóban stb.

Pedig az igényesség nem pénz de mégcsak nem is idő kérdése.. Persze nem kell kisestélyiban flangánli a hétköznapokban,d enem muszáj teljesen elhagynia magát az embernek azért mert szült ..Szerintem szivesen néznének ki úgy mint te,irigykednek

2011. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

Ha tudod, hogy találkozni fogsz velük mondjuk szülői értekezleten, akkor öltözz a leelőnyosebb ruháidba, vedd fel a kedvenc magassarkúd, legyen friss a manikűröd, és úgy általában igyekezz különösen jól kinézni.

Őket ettől iszonyatosan fogja enni penész, sárgulni fognak az irigységtől.

Ezzel tudsz a legjobban visszavágni.;-D

2011. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Egyik kedves válaszadó kérdezte, hogy hány évesek. Fogalmam sincs, gondolom 30 körül vannak. Most nagyon lecsökkentek a szememben. Szegény kisfiamat sajnálom,hogy ilyen szülők gyerekeivel kell egy helyre járnia, remélem, hogy ezekből a gyerekekből nem lesznek ilyen rosszindulatú dögök. Sajnos vagy nem sajnos, én is temperamentumos vagyok, ezért simán leosztanám őket. Ma mesélte ezt a fiam ovis kis barátjának anyja, mikor mentünk a gyerekekért és találkoztunk. Lelkemre kötötte, hogy ne mondjam el, hogy tőle hallottam, mert nem akar feszültséget, de ezt hétfőn hallotta, mikor jöttek ki az oviból, én meg pont előttük szálltam be a kocsiba a gyerekkel. Hát köpni-nyelni nem tudtam, elég mélyen érintett a dolog.
2011. febr. 25. 18:59
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

Aki ezen rágódik, hogy a másik hogy néz ki, elég szánalmas. Szerintem Te csinálod jól. Mellesleg óvónéniként én sokkal jobban szerettem a csini anyukákat, meg is dícsértem, ha szép műkörmöket láttam.

Amúgy én is magassarkús tűsarkas vagyok... hát ne tudd meg milyen nézések vannak amikor jönnek a furi gyapot ruháikban... :D

Szerintem nem kell visszaszólnod, magárért beszél a dolog. Ha viszont még egyszer beszólnak, szólj, hogy mindenki a saját tájékán söprögessen. Amúgy nem hiszem, hogy jó szexuális életük lehet. Általában az szól be a másik külsejére, akinek valami rosszul megy otthon.

2011. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

engem egyszer egy barátnőm anyja (depressziós az asszony),felhívott, és mindenfélének lehordott. K...ától kezdve sorolt mindenfélét... Stabil kapcsolatom volt akkor már két éve, dolgoztam, épp nem sokkal azelőtt fejeztem a középsulit. Szóval ugymond "jó kislány" voltam. Nagyon bántott, a fiumat is k...finak nevezte .. Borzasztó volt hallani,mert ráadásul még sose voltam "ugy" pasival pedig nem vok ronda,barátommal azt terveztük, hogy lagzi utánig várunk. Erre ezeket vágta a fejemhez. De ahogy kiabált a telefonba,nem szóltam egyetlen egy szót sem! Abban a pillanatban ugy éreztem,felesleges is lenne védekeznem,v bármit mondanom...

Szerintem hagyd,ne szólj semmit, nem méltó hogy veszekedj velük! Annál okosabb vagy! Néha ez jobban idegesítő,majd abbahagyják.

2011. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Olyat kaptam már, hogy 22-nek nézek ki, nem hiszik, hogy van gyerekem, meg kérték már el a személyimet egy boltban, mikor bort akartam venni nem is olyan régen (pont akkor született meg a kisebbik fiam) és jól meg is lepődtem, de azért jól is esett a dolog. De ilyet, hogy eltartatom magam..jó, hogy nem mondtak már durvábbat. Én nem tudom, hogy mivel érdemeltem ezt ki, a külsőm sem egyezik meg egy minden mű dolgot magára aggató kiégett nőével, főleg, mert nem sminkelem magam erősen, a magassarkú meg nem tudom, mióta mű, mindig így néztem ki, 20 évesen is, és nem kaptam soha semmi degradáló megjegyzést emiatt. A férjem is fiatal, 29 éves és már akkor is úgy néztek ránk, mikor először mentünk szülőire. Mintha valami bűnt követtünk volna el.
2011. febr. 25. 19:11
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

attól, h vki anya lesz, igenis adjon magára! te csinálod jól, a gyereked, és a párod csak örülhet, h ilyen ápolt, és vlsz szép vagy!

az irigység beszél a 2 nőből...én még diák vok, de kicsiben is ez megy...az osztályban rajtam kívűl még 6 lány van, de kiutáltak, m én szeretek csinos lenni, adni magamra, ők viszont slamposak. szerintük én "plázap." vok, csak mert adok magamra. az is böki a szemüket, hogy hasonló lányokkal barátkozom (m ők nem csinálják ezt, h nyíltan kibeszélnek direkt, h halljam, és rájöjjek, h rólam van szó, és amikor visszaszólok, a szemembe hazudjanak, h nemis).

nem kell velük foglalkozni...vlsz mérföldkövekkel rondábbak nálad, és hiába van pénzük, és aggatnak magukra bármit, nem segít rajtuk. tuti ez a bajuk. :)

2011. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Dehogy baj!:)

Én is ilyen vagyok mint te, 6 hónapos a lányom. Ne foglalkozz velük!

Én ugyanezt kaptam szinte szò szerint....csak a legjobb barátnömtöl a hátam mögött. Mondanom sem kell, hogy azóta az emlékét is kitöröltem.

Az ilyen rosszindulatú emberek remélem a pokolra kerülnek.

23/N

2011. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát én szívesebben látok egy olyan anyukát, aki ad magára, mint egy olyat, akinek zsíros a haja, meg mackóba jár mindenhova, hogy elrejtse a párnácskáit, meg a stb. Nem kell velük foglalkozni, én is csak azt tudom mondani, hogy ha tudod, hogy 100% hogy összefutsz velük, akkor még jobban tegyél ki magadér, had egye őket a penész! Utálom a rosszindulatú, kétszínű embereket... Gondolom ők is teszik a szépet a szemedbe... (?!)
2011. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!