Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tippek a szakítás "túlélésére"...

Tippek a szakítás "túlélésére"! (? )

Figyelt kérdés

Sajnos sokáig is eltarthat a keresés amíg megtaláljuk az "igazit". Addig át kell esnünk pár esetleg fájdalmas szakításon és szeretném ha erre írnátok tippeket, hogy hogyan lehet átvészelni a szakítás fájdalmait. Mit csináljunk na és persze, hogy mit ne! :)


Tettem fel egy kérdést az alábbi címmel: Szerelem, Kapcsolat, Megszokás?

Itt eltudjátok olvasni az én konkrét esetemet és még én is tanács előtt állok.


2009. febr. 15. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Fáj, fáj, persze, hogy fáj... Nem kell nagy ügyet csinálni belőle. Majd elmúlik. Arra kell gondolni, hogy ha egy ajtó bezárul, mindig kinyílik egy új. Ha lezárjuk életünk egy korszakát, az mindig egy újnak a kezdete. Persze ez nem jelent minden esetben azonnal új párkapcsolatot, ahogyan azt sokan szeretnék, olyan is bőven előfordul, hogy egy ideig az egyedüllét örömeit kell megtapasztalni az embernek. Minden tapasztalatnak, minden élménynek van jó és rossz oldala. Nem kell tragédiaként megélni a változásokat.
2009. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
18%
A válasz egyszrű. nem kell szakitani. Isten nem arra teremtette az ember párkapcsolataát, hogy szakitas legyen a vége. De mégis miért? és talán lehetségese ez? Igen. Elkötelezetten kell mindkettönek egy kapcsolatba belemennie. nem csk úgy összevissza. Ami persze csak Jézussal lehetséges.
2009. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell mindjárt minden apró dologért szakítani, de igenis vannak helyzetek, amikor inkább ez a jobb megoldás.

Túlélés: vesd bele magad a munkába, tanulásba, olyan dolgokba, amik fontosak Neked (ezeket akkor sem jó elhanyagolni, ha van kapcsolatod!) Találkozz a barátaiddal, járjatok el bulizni, koncertre, moziba, színházba, kiállításra, amit szerettek! Ne hibáztasd magadat, de vond le a tanulságot! Nézz olyan filmeket, sorozatokat, melyek nem mondják azt, hogy az egyedülálló nő "defektes" - pl- Szex és New York. :)

2009. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én azt mondom,ami nem megy azt nem kell erőltetni...

ha egy kapcsolatban már több a szenvedés,mint öröm akkor inkább külön,mert az idegösszeroppanásnak nincs értelme

EZT SZEMELŐTT TARTVA KIBÍRHATÓ!!!!!

2009. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Foglald le magadat, ne legyen idod gondolkodni. Ha tudsz, koltozz messzebbre, hogy meg veletlenul se lassatok egymast, ne fussatok ossze. Ha nem talalkoztok, ugy konnyebb felejteni a masikat, szerintem.

Sportolj, dolgozz, tanulj, es iratkozzal be valahova ahol uj arcokkal ismerkedhetsz, es talan az uj parodat is megtalalod.

2009. febr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!