Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan osszak be 10. 000ftot...

Hogyan osszak be 10. 000ftot fizetésig, vagy még nem kapok családit és gyest? Vennem kel a lányomnak is pelenkát,4en vagyunk.

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 21:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


jó minőségű pelenka, én régóta a 100db-osat használom.

Kajának meg tényleg az olcsók.Tészták, krumpli ételek ilyesmi.

Tudom hogy rossz.Nekünk 800Ft van össz-vissz, igaz pelusunk az van.Kitartás már csak 1 hét.

2011. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%

ha van közeletekben Penny, ott a legolcsóbb a tojás nélküli tészta(120/fél kg), most akciós a tojás is (289/10 db). Itt tudtok venni olcsó csirkemájat (219/ fél kg), nagyon finom, abból már van resztelt máj.


Nálunk úgy van, hogy havi 30 jut kajára,háztartásra(mosópor,domestos, stb),ezen felül jön a pelus (napi 3-4 db). Előre megtervezem a heti kaját, pl. lányunk most már joghurtot eszik,meg K betűseket, így hétfőn krumplifőzelék, ma nekünk paradicsomos káposzta (tényleg olcsóbb, mint a krumpli), neki sima káposzta főzelék, pénteken túrós tésztát tervezek (kijön 500 ft-ból hármunknak). Levesek meg tojásleves,paradicsomos leves, citromkrémleves. Hétvégére tejfölös hús lesz. Mind akcióból (penny), egy része fagyasztóból (hús) való,és így bébiételt se kell vennem. 9 hósak leszünk.

2011. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Borzasztó, hogy ilyen sokan vagyunk ilyen nehéz helyzetben! Én azt szoktam csinálni, ha olcsón kapok tésztát lisztet stb, akkor többet veszek, amit lehet magam gyúrom, krumplit- vidéken vagyunk- zsákban veszek ősszel, akkor olcsóbb, a főzelékeket is feltét nélkül esszük, tejet is ha olcsó 2 kartonnal veszünk...Havonta bemegyünk a városba egy nagy áruházba bevásárolni, aztán még a kenyeret is sokat veszek, télen kint a szabadban eláll 2 hétig is. Igaz mi idősebbek nem sok kenyeret eszünk.Persze erre számolni kell fizetés körül, meg amikor kevesebb a kiadás. Nem könnyű az biztos!!Sok sikert hozzá!!!
2011. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
50%

Tényleg elszomorító, hogy ennyi család van szorult helyzetben, de úgy látom nektek még tűnt fel, hogy az interneten vagyunk. Hahó anyukák, ha lemondjátok a netet az havi 3-4-5ezer pluszt jelentene. Véleményem szerint amíg erre telik, addig nincs nagy baj.

Szóval ésszel gazdálkodjatok, csináljatok fontossági sorrendet és akkor nem lesz baj.

2011. febr. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!

Van némi gonoszság véleményedben.Az internet mindannyiunk örömére ablak a világra.A kismamák körében nagyon gyakori a bezártság okozta depresszió.Ha ennek a betegségnek a kialakulását csökkenti a világháló megléte,az nagyon gazdaságos lehet.Egyrészt 2-3kg. hús áráért a kisbabának van egy egészséges,világra nyitott anyukája,másrészt ma egy bármilyen betegség kezelésének anyagi költségei ettől ugye csak több lehet.

2011. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Valóban elkeserítő a mai fiatal párok élete! Teljesen átérzem a helyzeted, mi is így vagyunk minden hónapban! Bár én néha örülnék, ha 10e ft maradna az utolsó hétre! Nekünk is sok a hitel a házvásárlás miatt, na meg a rezsi! Nekem is két kicsi gyerkőc van, a Tescos pelus tényleg jó és most 28.-ig akciós 2000 ft/csom, de ilyen esetben a nevesincs olcsó is megteszi, a gyerek nem veszi észre, max Téged bánt hogy gagyi pelust tudsz Neki felrakni! Esténként ha már befűtöttetek, adj kis bugyit a kislányra (persze attól függ mennyi idős, nekem 18 hós lesz a kisebbik fiam), 15-20 percenként irány a bili, ha be is csurog a pisi, azt a harmatvizet kézzel is ki lehet lötykölni!

Ahogy az előttem szólók írták: tészta (lehetőleg gyúrd, az olcsóbb, én már azt se tudom mikor vettem utoljára), krumpli, káposzta, rántott leves,borsó pöri, rizs, próbálj meg abból ételeket kihozni, ami csak otthon van! Ne tudd meg én már miket össze nem főzök néha, de nem halunk éhen! A gyerekek amúgy is szeretik a tésztás kajákat! Na és amikor minden kötél szakad, akkor fogyózik az anyuka, hisz apa dolgozik, a gyerek meg fejlődő szervezet, így anyuka marad, aki nem eszik, vagy csak minimálisan! Én a múlt hónapban 4 napig a gyerekek kenyeréből megmarad kenyérhéján és csapvízen éltem! Nem volt könnyű, de a gyerekeknek meg a férjemnek volt mit enni, persze ezt nem kötöttem a férjem orrára, mert nem hagyta volna! Egy anyának sok áldozatot kell hoznia és legalább megszabadultam néhány kg-tól!!

Ne aggódj menni fog, ennyiből meg fogod tudni oldani! Eleinte ez nehéznek tűnik, pár hónap után már észre se veszed! Persze nem kívánom, hogy így legyen!!!!!

Minden jót Nektek!

2011. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Az Auchanban és a METRO-ban általában hétfőn este sok husféle van félron, a Metroban tejtermék, gyümölcs is.. igaz lejárat előttiek, de le lehet fagyasztani.
2011. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hány órától van ez,nagyon jó lenne!
2011. febr. 27. 21:37
 19/21 anonim ***** válasza:

LIDL-ben is ez van, zárás előtt kb. 1-fél órával, de ott nem a hús, hanem a kenyér és pékáru, hús nappal is van olcsón.

A kenyeret is le lehet fagyasztani.

2011. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Van olyan pelenka ami környezet barát és sokkal olcsóbb mint

az össze többi pelenka!Remek ötleteket adtak itt.a tojás,kenyér,krumpli,tészta,rizs, nagyon laktató a csont leves a csont nem túl drága zöldséggel én 1000ft ból kihozom 2napig esszük farhátból pörkölt az is kijön 1000ft ból .Nekem sokat segít hogy sok mindent megtudok termelni.Ilyen helyzetben jó ha van egy kis borsó,bab,tök,..a fagyasztóban.Sok sikert!

2011. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!