Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja a lányomnak?

Mi baja a lányomnak?

Figyelt kérdés
tegnap is meg ma is nagyon morcos volt, hozzá se lehet jóformán szólni, ingerlékeny,roszzkedvű
2011. febr. 22. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :D

Hát sok minden lehet: megjött, beszóltak a suliban, nem jött össze egy srác, hülyének néztétek (pedig nm úgy gondoltátok) és ezért berágott...sok féle oka lehet.

Ha suli választás elött van, akkor lehet, hogy az, ha nem akkor előre fél tőle.sok mindent kitalálhatok még, de csak ő fog tudni válaszolni :)

2011. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
:D Ugye nem gondoltad komolyan, hogy van bármiféle segéd fogalmunk róla, mi baja lehet. Talán csak rossz passzban van, vmi. nem úgy sikerült, ahogy elgondolta. Majd kiduzzogja magát és minden rendben lesz, csak ne nyaggasd. :)
2011. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nem piszkálom de nekem esik rosszul hogy ilyen, megszoktam már hogy ha tv-zünk akkor bújik, meg hogy mindent lazán vesz
2011. febr. 22. 21:15
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Látnál engem reggel. Ha csak anyu annyit szól hogy kész vagyok-e már vagy indulhatunk-e én körülbelül azonnal kezdenék ordibálni. De nálam ez természetes. Reggel TILOS hozzámszólni. Szerintem rossz passzban van. Vagy esetleg történt valami ami fölbosszantotta. :)
2011. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja, csak kamasz és rossz hatással van rá a front.

Ha nem fejezi be, akkor sértődj meg te.

2011. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
sértődjek meg a saját lányomra? na ne! annál jobban szeretem őt
2011. febr. 22. 22:04
 17/18 anonim ***** válasza:

nem jött meg neki... :D

na de komolyan: az én apám ilyenkor elém állt, és megmondta, hogy neki nem rémlik semmi, amivel kiválthatta volna, hogy így viselkedjek vele, úgyhogy nyögjem ki, mi bajom van, azzal enyhül a feszültség. szóval szerintem te is mondd neki ezt. sok sikert és türelmet!

2011. febr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Küld el hozzám,és én megmondom.

tel:1-800-PERFECT!

2011. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!