Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kényszert érzek arra, hogy...

Kényszert érzek arra, hogy megbántsam! MIt tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmet nagyon szeretem, szinte már mintha tesóm lenne. Nagyon segítőkész, gyakran segítünk egymásnak mindenben. De gyakran lenézem őt, és megbántom, és olyakat mondok neki, hogy az minél rosszabbul essen neki. De nem is tudom hogy mondjam, valahogy kényszert érzek rá. Kérlek ne próbáljatok lehurrogni, hogy milyen barát... de nemtudom miért teszem. Csak mindig azt akarom, hogy rosszul essen neki. De nem önszántamból...nem is tudom hogy mondjam, remélem értitek. Ez mi lehet? És mit tehetek ellene?
2011. febr. 22. 20:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kösz a válszokat. Nem, nem vagyok irigy rá, és nem is akarom őt lenézni, vagy azt hinni, hogy én több vagyok nála. Általában mindenkivel jól kijövök, és nem azért a barátom ő, mert megtaláltam akit le tudok nézni. Nem, nem ezzel van probléma. Ha van saját véleményem, és mondjuk egy nagymenő cicababa lehurrog, és neki is be tudok szólni, szóval nem ezzel van a baj. Beszéltem vele erről, és azt mondta, hogy régebben neki is volt egy ilyen időszaka. Azt mondta, hogy ő akkor azért csinálta, mert kevés volt az önbizalma. De megmondtam neki, hogy ahányszor ilyen leszek, adjon egy pofot :D Szóval kezdenek alakulgatni a dolgok :)
2011. febr. 23. 17:31
 12/12 anonim ***** válasza:
Oks. Örülök. De ez nem természetes dolog, nehogy azt higgyétek!
2011. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!