Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, titok, amit...

Van olyan dolog, titok, amit sosem mondanatok el senkinek?

Figyelt kérdés
Meg a parotoknak sem, mert olyan megalazo es feltek, hogy utana mar nem tud ugyanugy gondolni ratok es a kapcsolat megromolhat ettol, ha nem is a ti hibatok volt, ami tortent? Pl. ha kiskoraban valakit megeroszakoltak vagy valami komoly dologban vetett gyermekkoraban. Ez a mult es le kell zarni vagy meg kell osztani a hazastarssal? Csak erdekel, hogy errol mit gondoltok. Lehet titokkal elni a hazastars elott?
2011. febr. 22. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fú, igen. Volt olyan amit elmondtam neki, de nem kellett volna. Nagyon nem szereti a színes bőrűeket, én meg kíváncsiságból huszonévesen "kipróbáltam több fajtát". No, ezen kiakadt...De nem hatott ez hosszú távon rosszul a kapcsolatunkra, el is van felejtve. Amúgy sem beszélünk ilyesmikről. Egyébként érdemes átgondolni, muszáj-e bevallani olyasmit, aminek semmi köze a kettőtök kapcsolatához.
2011. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nincs. a férjemnek nyugodt szívvel bármit elmondhatok... ez nagyon fontos számomra.
2011. febr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!