Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, titok, amit...

Van olyan dolog, titok, amit sosem mondanatok el senkinek?

Figyelt kérdés
Meg a parotoknak sem, mert olyan megalazo es feltek, hogy utana mar nem tud ugyanugy gondolni ratok es a kapcsolat megromolhat ettol, ha nem is a ti hibatok volt, ami tortent? Pl. ha kiskoraban valakit megeroszakoltak vagy valami komoly dologban vetett gyermekkoraban. Ez a mult es le kell zarni vagy meg kell osztani a hazastarssal? Csak erdekel, hogy errol mit gondoltok. Lehet titokkal elni a hazastars elott?
2011. febr. 22. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én egy dolgot nem fogok elmondani soha, egy titkot amit rám bíztak. Nem az én titkom, csak belefolytam. Örökké őriznem kell :(
2011. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ha téged ez nem zavar. Őt meg ugye nem zavarhatja, ha nem tud róla.

Nekem is vannak olyan dolgaim, amiket senkinek nem mondok el, neki sem.

2011. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

nincs

páromban megbizom,ő mindent tud,nem mondja tovább

2011. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem attol tartok, hogy tovabb adja, hanem, hogy utana mar nem tudna ram ugyanugy nezni.
2011. febr. 22. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen igen, soha senkinek nem mondtam. A barátomnak sem, pedig már több mint 3 éve együtt vagyunk. Olyan barátnőimnek sem akiket már vagy 15 éve ismerek. És nem is fogom elmondani továbbra sem.
2011. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Van. Azt szokás mondani, hogy amit egy ember tud, az titok, amit kettő, az már nem. Nekem is van egy dolog, amit a páromnak sem fogom semmilyen körülmények között elmondani. Majd odafönt (vagy odalent) megtudja.
2011. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem van sajnos. és soha nem mondanám el neki, de másnak sem.
2011. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Igen van! Soha senkinek nem mondtam el és nem is fogom! Azért mert olyat tettem ami nem én vagyok még magamnak se hiszem el hogy megtettem őrzöm már 40éve és amig élek őrizni fogom

N58

2011. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Én sem fogom senkinek sem elárulni, hogy egy hete elfogtam egy pasit, elvettem a pénzét, seprűnyéllel megerőszakoltam és elástam a kert végébe:S

De pppssszt!

2011. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha benned van a késztetés ,hogy megoszd a pároddal akkor könnyíteni szeretnél a lelkeden és benne megbízol ,DE valójában csak az a titok okoz ekkora tépelődést-akármit tettél is még nem tetted túl magad rajta vagy fogadtad el és néztél szembe vele .Ha "belekerültél" egy szégyenletes helyzetbe ,vagy nem te okoztad és megtörtént veled ,szerintem bátran oszd meg vele ,olyasmiért nem vethetnek meg ami nem a te hibádból történt.De ha olyasmit tettél amit te magad is bánsz és szégyellsz ,szerintem csendben emészd meg ,zárd le és lépj tovább .Tapasztalatból tudom ,hogy nem mindig segít ha megosztod a titkod -akár a pároddal ,ha saját magad előtt nem tisztáztad ,nem lesz semmivel sem könnyebb cipelni a "terhet".Bocsi ,ha túlspiláztam ,vannak dolgok amiket jobb elfeledni....
2011. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!