Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az anyósom egy hős?

Szerintetek az anyósom egy hős?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz neki a munkahelyén, kb. 5 éve szenved ott. Rengeteget dolgozik, jó munkaerő, kb. 2 ember melóját végeztetik vele. Cserébe semmi elismerés, kevés lóvé, szemét főnökök stb. Kitartó kemény nő és szinte a végtelenségig terhelhető. Kérdem én, miért nem keres másik helyet????? Csak a kifogások jönnek. Szerintem két kézzel kapkodnának utána. Úgy érzem azt szeretné hogy felnézzünk rá, milyen kemény, kitartó és erős nő. (Szerintem meg fél lépni. Én azonnal nekiállnék legalább keresgélni ha valahol ennyire nem jó.)
2011. febr. 22. 12:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk olyan szempontból tényleg mártírkodás amit csinál, hogy a mostani állása mellett nyugodtan kereshetne más munkát és elküldhetné az önéletrajzát xy helyre. Aztán vagy visszaszólnak, elmegy interjúra és esetleg megkapja az állást vagy nem és marad a mostani munkahelyén. De ő a lehetőséget sem adja meg magának.
2011. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Na, ezt mondom! Szerintem ez az egészséges hozzáállás! Nem?
2011. febr. 22. 12:43
 13/18 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hog yolyan jó munkaerő és nem csak nektek fényezi magát???

Mert ennek nagyon olyan szaga van, mintha a legutolsó szürke kis egér otthon elefántnak mutatná magát...

2011. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem :) Ez a vonal zsákutca. Ismerem jól, és a képességeit is. Fel is nézek rá sok-sok mindenért.
2011. febr. 22. 14:05
 15/18 anonim ***** válasza:

Sok meny azon problémázik hgy mekkora szemét az anyósa hogy belepofázik meg csámcsog az életén, meg a munkahelyi dolgain.

Mindenkinek ajánlom figyelmébe EZT a kérdést, amelynek alcíme "gyertek légyszi szídjátok velem az anyósomat"


Nekem sem felhőtlen vele a viszonyom de idáig azért nem fogok lesüllyedni.........

2011. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Te végigolvastad a kommentjeimet egyáltalán? Szerintem eltévedtél.
2011. febr. 22. 14:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Én sem mondanék fel, amíg nem találok egy konkrét helyet, ahol tárt karokkal várnak.
2011. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az en anyukam is ott dolgozta le az eletet, ahol fiatalon elkezdett dolgozni (talan 3-dik munkahelye volt). Hasonlo helyzetben, mint anyosod. Probalt keresni, de ugyan hova vettek volna fel jobb helyre, mikor mashol sem volt jobb munka (falun)? Legalabb kozel volt a hazhoz. Mindenkinek kell kompromisszumokat kotnie. Anyosod azert nem hos, mert errol panaszkodik. Ha nem panaszkodik, akkor sem hos, csak realisan latja, hogy nem vennek fel jobb helyre es azt teszi, ami a dolga. Idos korban mar nehez megszokni uj helyet es ott sem biztos, hogy egy forinttal is tobbet fizetnenek neki kevesebb munkaert. Majd ha 50-60 leszel, te sem ugralsz munkak kozott. Attol is fugg, hogy kinek mi a foglalkozasa. Van, aki bizony nem teheti meg es nem hiszem, hogy neked ilyenert biralnod kellene ot. Ez az o dolga, o dontese. Birom, hogy a menyek nem birjak, ha anyos beszol nekik, de az ellenkezojet, hogy ok ne avatkozzanak bele az anyos dolgaba, mar nem tartjak be. Ne erts felre, anyos nem vagyok, csak meny, de ez egy ketoldalu dolog.
2011. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!