Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés vagy "lehetőség"?

Összeköltözés vagy "lehetőség"?

Figyelt kérdés

Azért idéző jelben, mert mindkettő egyfajta lehetőség. A párommal 19 évesen kerültünk távkapcsolatba (már az előtt együtt voltunk 2 évet) egyetem miatt. Úgy fogtunk neki, hogy teret adunk egymásnak, éreztük annyira komolynak a kapcsolatunkat, hogy ki fogja bírni. Hát így is lett, még a vártnál is jobban bírtuk, persze voltak nehezebb napok, de lassan elteltek. A hétvégéket együtt töltöttük általában. Úgy bírtuk mindezt, hogy tudtuk 3 év múlva én a páromhoz költözhetek végre és lehetünk egy család...az összeköltözés jövőben lenne...és szívem szerint nagyon szeretném, már mióta erre várunk?!

Erre most kaptam egy lehetőséget Angliába, hogy nyelvet tanulhassak (ami jól is jönne mert elég gyatra a nyelvtudásom, és kicsit keményebb nyelvvizsga kellene a mesterihez)...DE...A 3 év elteltével végre összeköltözhetnénk, akkor hogy menjek el újabb fél évre? Úgy érzem ez nem fair se Vele, se magammal szemben...Végül is itthon is le tudnék nyelvvizsgázni, csak az ugye megint más...fél évnél kevesebb időre meg nem nagyon érdemes menni...Már évek óta ezt várjuk és most nem tudnám ezt megtenni. Mások hülyének néznek emiatt, de ez nekem tényleg gond. Szerintük ez fontos lenne, nekem meg a párom fontosabb ennyi külön év után. Lehet nehezebben, de megoldható a nyelvvizsga másként. Szerintetek?


2011. febr. 21. 18:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sztem ne menj Angliába.


Egyrészt mert sz@r hely.

Csak kihasználnak ott mint annó nálunk a románokat csau cseszku idején.


Másrészt rengeteg angol él budapesten is, és itthon is tanulhatsz nyelvet olyan szinten mint ott.


De már ilyen is van hogy.


skypesuli.hu

2011. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat igazatok van:) én is így érzem
2011. febr. 22. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!