Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy családtag halálát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 07:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
12 éves vagyok, az apukám februárban halt meg, nagyon rossz érzés,de nem is az, ezt még túlélném, hanem az a legrosszabb, hogy nem mutatom ki a fájdalmam az iskolában, mert ott csak pár ember tud róla.
2009. máj. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma delben halt meg nagymamam.Most augusztus vegen lett volna 67 eves:((...delben jott az egyik szomszedja szolni,hogy nagy jajgatasokat hallott nagymamam lakasabol..egyenesen rohantunk szuleimmel hozza...gyorsan hivtuk a mentot...nagyon rosszul volt...lilult le a szaja...bevittek a korhazba..en itthon maradtam csak a szuleim mentem be vele...nem sokkal miutan bevittek kaptam anyatol a telefont h nagymamam meghalt...nagyon eros szivinfarktust kapott...hihetetlen,amit most erzek,egesz nap csak sirtam es ra gondoltam...idovel biztosan enyhul majd a fajdalmam...annak viszont ,,orulok'' h ugymond hirtelen gyors halallal halt meg mama,mert midnig is ilyen halalra vagyott,es arra,hogy ne az agyban szenvedjen honapokig:(...o ezt ugy hivta,hogy szep halal...teljesult a kivansaga...egyik a pillanatrol a masikra elment...el sem tudott bucsuzni tolunk:((( hianyzik es hianyozni is fog...oriasi urt hagyott magat utan:((
2009. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
.
2012. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Igazságtalan az élet.

Igazságtalan a halál.

Miért kell elveszitenünk azt akit szeretünk .

2022. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!