Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm elhanyagol. Mit...

A barátnőm elhanyagol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régóta vagyunk barátnők..lassan 7 éve ismerjük egymást. Általában kétnaponta beszéltünk. Szinte együtt nőttünk fel. De jelenleg van egy barátja és állandó jelleggel ilyenkor az van hogy le se szar. Kb kéthetente beszélünk azóta. Akkor is csak általános dolgokról beszélünk. Január elején találkoztunk utoljára pedig 10 percre lakik tőlem. Mondtam hogy talizzunk, de azt mondja most nem jó mert a barátjával találkozik. Egyáltalán nem keres. Egyfolytában vele van reggeltől estig (mert egy suliba is járnak). Amivel nincs is baj de ilyenkor nem is érdekli hogy mi van velem. Csak akkor talál meg ha összevesztek vagy szakítottak hogy segítsek neki. Szerintetek jogos hogy mérges avgyok rá?
2011. febr. 19. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,jogos. Én akkor sem beszélnék vele,ha szakítanak vagy összekapnak,majd észbe kap kicsit. Te se keresd,keress másik barátnőt,biztos nem csak ő van. :) Ha szóvá teszi,teis mondd meg neki nyugodtan,hogy ő soha nem ért rád,most te se rá. Nem kell feltétlenül haragba lenni,csak észbe kéne kapnia.
2011. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem is jogos. hasonlót éltem át én is csak nálunk a napi beszélgetés 90%-a róla szólt (nagyon messze lakik szóval ritkán tudtunk találkozni is). nagyon ritkán hallgatott meg, úgyhogy leszoktam róla hogy bármit is mondjak neki mert úgyse érdekli. mi is 7 évesek lettünk volna idén, de nem leszünk.

mondd meg neki hogy ez neked elég sz@rul esik, megérted hogy szerelmes, de a pasi nem biztos hogy élete végéig ott lesz neki. te viszont több mint valószínű hogy tovább leszel mellette mint a srác. ha a helyzet nem változik akkor te is mondd hogy nem érsz rá találkozni vele mert más dolgod van. még akkor is ha csak egy könyvet fogsz olvasni aznap este. lehet hogy visszaüt ez a hozzáállás, de te miért pattanj neki mikor csettint ha ő ezt nem teszi meg? :)

2011. febr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az a barátnő, aki csak akkor keres, ha NEKI kell valami, vagy van valami gondja, az nem igazi barátnő, hagyd a fenébe, és keress mást.
2011. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább keress más barátokat... az ilyen barát nem barát. Az egy dolog, hogy akkor, amikor vki összejön vkivel, kevesebb időt tölt a barátaival, de hogy ennyire elhanyagolja őket, az gáz. Meg az is, ha csak akkor keres, ha pótlék kell neki vagy segítség. Ha legközelebb találkoztok, mondd neki, hogy sértő, ahogy viselkedik veled.
2011. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!