Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elhanyagol, mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elhanyagol, mitől lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

lassan 7 honapja járunk, sajnos egy ideje eléggé elhanyagol, most érettségizett, de szerintem nem normális hogy egy honapja csak heti egyszer találkozunk, mert tanulnia kell. Leérettségizett, azota, csak az smseimre válaszolt, arra is bunkon. Nagyon szeretem, de már depresszios vagyok, senkivel sem tudom megbeszélni a bajaimat, senki nincs ott amikor valami történik velem...

Ha kuldok neki sms-t nem válaszol, ha megírom neki, hogy mennyire szarul esik, akkor meg lebasz hogy hulye vagyok.

Nagyon szeretem, de már kezdek magamba fordulni.

Nem eszek már napok ota és a barátaimmal sem érzem jol magam.

(Rossz a billentyűzetem, néhány ékezetes nem működik)


2010. jún. 15. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Már nem akar veled lenni. Sajnálom.
2010. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

menj át hozzá, és beszélgess el vele. Mondd el neki ezt, meg amit érzel, és kérd meg, hogy válaszoljon, vagy csak ő is mondja el, hogy mi a problémája, mert lehet van valami gondja, de nem akar beszélni róla. Ne irogass neki, hisz látod, hogy nem mész vele semmire.

Nagyon sajnálom, hogy nincs egy igaz barátod, aki segítene ebben.

2010. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 igaz barátom van, de két hétig korházban voltam, az egyik nagyon megváltozott, a másikkal sajnos nem tudok sokat lenni. Sajnos csak a barátnőmmel tudtam minden gondomat megbeszélni. Amikor egyutt vagyunk nincsen semmi gond, csak képes elhanyagolni:(
2010. jún. 15. 21:23
 4/9 nielindi ***** válasza:

az nem igaz barát, aki csak ugy 2 hét alatt megváltozik...


a csaj meg... esélyes, h már nem akar téged, csak nem mer elédállni, és megmondani, h mi van. ezért ráz le, nem találkozik veled.

2010. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem akar velem lenni, miért nem tudja elmondani?
2010. jún. 15. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor kérdezz rá konkrétan, hogy akar-e még veled lenni.
2010. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem az a 2 hete megváltozott barát kavar a barátnőddel... =D de fel a fejjel! kijöttél a kórházból, az a lényeg =) fő az egészség! a többit szard le! majd találsz jobb barátnőt aki megérdemel!
2010. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyugi nem kavar xD
2010. jún. 15. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne légy ilyen kapcsolat függő a csaj nem szeret és próbál lekoptatni, nem jelentesz neki annyit hogy hogy a szemedbe mondja hogy nem kellesz.

Szem't dolog de ez van ne depiz egy ilyen csaj miatt, hívd fel küld el a francba és menj bulizni szedj fel valaki mást.

2010. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!