Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy ilyen férfival?

Mit kezdjek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Lassan 27 éves, eddig rendben volt a kapcsolatunk úgy-ahogy. Egy ideje kitalálta, hogy ő egyedül akar lenni, nem nagyon találkozunk. Azt mondja, hiányzik neki a magány, de leginkább fogalma sincs mit akar. Bármiről kérdezem, rázza a fejét zavartan: "Nem tudom..." Alapvető kérdésekre is ezt mondja.

Azt mondja, szeret, de hárít, menekül, ha meg akarom beszélni vele. Azt mondja, bizonytalan mindenben. Én meg felőrlődöm az idegességben. :'( Szeretem, nem tudok nélküle élni. Sokszor már azt érzem, meg kéne csak halni...


2011. febr. 17. 19:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

22:15

Igen, más is mondott már ilyet. :( De bízom benne. Megkérdeztem, azt mondta, nincs erről szó. Kénytelen vagyok hinni neki. Ha mégis igaz, akkor pofára esek. Sajnos ez kivédhetetlen.

2011. febr. 17. 22:22
 12/20 anonim ***** válasza:

"ő egyedül akar lenni, nem nagyon találkozunk"


Ez magáért beszél. Próbálj meg határozottan szakitani vele és nézd meg hogy reagál ha megkönyebből legalább tudod hányadán áltok és nem gyötrödmagad.

2011. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
figyelj adj neki időt és majd kiderül ne keseredj el!!! a remény hal meg utoljára
2011. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi hárman voltunk a gyerekkel.
2011. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Szeretem, nem tudok nélküle élni. Sokszor már azt érzem, meg kéne csak halni..."


Most komolyan mondod, hogy egy ilyen töketlen kis paprikajancsi miatt eldobnád magadtól az életed? Még ha csak "jelképesen" írtad, akkor is! Gondolkozz már, senki nem ér annyit!


Egyébként meg egyetértek azzal, aki azt írta, hogy szakíts vele. Most hiába adsz neki ultimátumot, úgyis csak azt a választ kapod, hogy "nem tudom", meg "ne sürgess" stb. Igenis tudnod kell, hogy hányadán álltok, mert az egy dolog, hogy te meg vagy érte veszve, de ha ez nem kölcsönös, akkor nem szabad erőltetni! Figyelj, ha egy pasi szeret, akkor abban a kapcsolatban nem kellenek szünetek, meg gondolkodási idő... Ha biztos lenne az érzelmeiben, akkor nem rázna le! Most érted, én úgy vagyok vele, hogy ha engem akar, akkor megingathatatlanul, egyértelműen érezze, hogy engem szeret, ne legyen határozott, különben nekem nem kell ilyen pasi!

2011. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*ne legyen határozatlan
2011. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

teljesen felesleges egy ilyen pasival együtt lenni mert NEM KELLESZ NEKI. csak gyáva ahhoz hogy szakítson. Meg egyébként is, mivel nincs más a láthatáron, jó vagy még neki. Ezen nem kell megsértődni, meg haragudni sem szabad rá, csak tudomásul kell venni, hogy ő nem tudja neked azt adni (szerelem) amit te szeretnél tőle. Ennyi. Ha mellette maradsz és reménykedsz, akkor nagyot fogsz csalódni. Mert előbb utóbb belebotlik egy olyan nőbe akibe beleszeret, és akkor már sose akar többet találkozni veled.


32/N

2011. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Pont ennyi idős volt a pasim, ilyen szituáció volt. Sajna én nem bírtam, hogy nagy teret adjon, meg gondolkodjon, te ne ess ebbe a hibába. Én is nagyon szerelmes voltam, úgyhogy megértelek. A pasi végül nem gondoltam meg magát, jólesett neki, hogy néha vagyok, de néha azért nyugodtan nézelődhet, stb.

Én persze annyira önbizalom nélkül maradtam, hogy elkezdtem társkeresőzni. Akkor találkoztam egy rendes pasival. Helyes volt, okos és vidám. Nem mondta soha semmire, hogy nem tudom és határozott elképzelései voltak. Nem volt akkora a szerelem köztünk, de sokkal inkább nő voltam, mert nem borítottak úgy el az érzelmek és szenvedés, amivel nem tudok mit kezdeni.

Végül a ezzel a pasival összeházasodtam, kisbabánk is van már. És mellette igazán tudok nő lenni, habár nem söpör el a rózsaszín köd azóta sem.

Néha elgondolkozom, hogy ha időt hagytam volna, akkor valószínű a "nem tudom" pasival lennék, mert azóta ő is megbánta, hogy szakítottunk. Szóval egy próbát megér mindenképp békén hagyni. Ha meg akkor se kellesz neki, akkor se aggódj, mert olyan férfi mellett nem szabad leélni az életed, akiért meg is tudnál halni, mert ő nem fog tisztelni Téged eléggé.

B27

2011. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg kedves kérdező, de ő férfi vagy nő? És te?
2011. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mivel a kérdésben az áll, hogy "mit kezdjek egy ilyen férfival", feltételezhető, hogy férfi a párom. :) Én pedig nő vagyok.
2011. febr. 23. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!