Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy ilyen férfival?

Mit kezdjek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Lassan 27 éves, eddig rendben volt a kapcsolatunk úgy-ahogy. Egy ideje kitalálta, hogy ő egyedül akar lenni, nem nagyon találkozunk. Azt mondja, hiányzik neki a magány, de leginkább fogalma sincs mit akar. Bármiről kérdezem, rázza a fejét zavartan: "Nem tudom..." Alapvető kérdésekre is ezt mondja.

Azt mondja, szeret, de hárít, menekül, ha meg akarom beszélni vele. Azt mondja, bizonytalan mindenben. Én meg felőrlődöm az idegességben. :'( Szeretem, nem tudok nélküle élni. Sokszor már azt érzem, meg kéne csak halni...


2011. febr. 17. 19:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit hagyd magára, hogy eldöntse, hogy mit szeretne. Ha tényleg szeret akkor rájön, hogy hiányzol neki és ő fog keresni.
2011. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj neki egy kis teret. Adj időt, és hozakodj elő megint a témával, de ne legyen vallatás, ne faggasd. Vagy azt gyanítod, másik nő van a képben?
2011. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2011. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik neki a magány, akkor kérdezd meg hogy most konkrétan te zavarod? Ha meg igen, akkor hagyd ott egy kicsit. Mármint légy te a barátnőkkel, aztán ha igazán szeret téged majd csak áhítozni fog utánad megint..:)
2011. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ezt csinálta!Hagytam egy kicsit aztán magától elmondta mi a baja megbeszéltük és most nemsokára megszületik a babánk :)Azóta is minden jó!Szerintem is hagyd magára
2011. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nincs másik nő, ebben az egyben én is biztos vagyok. Most múltunk fél évesek. Eddig nagy volt a ragaszkodás, ezért furcsa nekem. :(

Ilyen dolog gyakran van férfiaknál?


Elismerem, talán türelmetlen vagyok, de én is magányos típus voltam, viszont mióta van nekem, nehéz nélküle. Nehéz volt megszoknom egy ember közelségét, és most meg újra lehetek magam. :( De neki nem teszek szemrehányást, csak annyira magányos vagyok. Sokat sírok, pedig én kiegyensúlyozott voltam.

2011. febr. 17. 19:47
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, hagyj neki szabadságot, ne lógj rajta. Fél év nem hosszú idő, de gondolom nehéz megszoknia az állandóságot.
2011. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szia!


én is pasi vagyok és néha tényleg kell egy kis "tér" hagyd egy picit had menjen a haverjaival vagy had legyen egyedül hidd el magától fog rohanni hozzád.Átestem ezen én is és lehet nehezen engeded de megéri.Mert ha szeret akkor tuti jól el lesztek.

2011. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam!
2011. febr. 17. 20:01
 10/20 anonim ***** válasza:
Kicsit túl bonyolitod egyszerüen nem anyira szerelmes mint te belé és le akkar lépni csak nehéz nyiltan kimondani pláne ha tudod hogy a másik nagyon megbántodna.
2011. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!