Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bonita...

Mi a véleményetek a Bonita névről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 18:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
80%
Annyit mondok, hogy Lákátos Seron Británi! :D :D
2011. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
93%

Bon-Bonita :D


egy halom más normális név van. bár a lakatos hoszéármándó és kalányos nintendó után már semmi sem lep meg.


én speciel valami kevésbé feltűnő nevet szeretnék adni a gyerekemnek, amire nem kérdeznek vissza, mikor bemutatkozik, és nem fogják miatta csúfolni a dedósok.

2011. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
69%
tényleg tiszteletben kell tartani azt h ha valakinek van gyereke milyen nevet ad neki.Nekem sem jönnek be a régi magyar nevek de a külföldi csengésűek nagyon.Meg kell találni azt a nevet ami illik a vezetéknévhez és a gyereket sem fogják kicikizni majd a suliban.
2011. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
73%
Nem is azt mondtam, hogy adjon magyar nevet a gyerekének, csak azt, hogy szerintem nevetséges, ha valaki ilyen nevet ad a gyerekének, mint ez vagy pl. Kendra, Tiffani, Szibill és társaik, amikor annyi szép magyarosabb név van, számomra!!! borzasztóak az ilyen nevek, ez az én szubjektív véleményem, én tőlem nyugodtan elnevezheti a gyereket Rozalindának is, de megkérdezte én meg elmondom a véleményemet a névről.
2011. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
90%
Ja látom sikerült lepontozni, csak így tovább, akkor is borzalmas ez a név egy (elvileg) magyar embernek.
2011. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
70%

Bocs,nem kötözködni akarok,de biztos jól értetted?

Nem Benita???

2011. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Az uszkáromat hívják Boninak, szép név kutyának-macskának de nem egy embernek !!
2013. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
az én nevem is bonita és nekem tetszik a nevem
2013. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Bonita név spanyol eredetű. Jelentése:jó és szép.Nem:női.

Drága emberek,akik nem tudják,hogy női és nem nőstény (!!) anyakönyvezeti névről beszélünk,azért felhívnám erre a figyelmeteket. Nevezd el így a kutyád és élj vele boldogan,de az a rendhagyó,nem az,ha egy embert hívnak így..

2014. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!