Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bonita...

Mi a véleményetek a Bonita névről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Sims-ben így hívják az egyik karakteremet :D

Amúgy tetszik, szerintem szép név, csak kicsit hosszú.

2010. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:DD ezen jót mosolyogtam, h így hívják az egyik karaktered:))


nekem is nagyon tetszik ez a név csak félek, h a többségnek annyira nem:S és kíváncsi vagyok nagyon a többiek véleményére, mert ha sokan gáznak tartják akkor inkább nem adom ezt a nevet a lányomnak.

Köszi szépen a választ!:)

Várom a többiek véleményét is:)

További szépeket!:)

2010. ápr. 17. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem elég gáz, inkább valami állat jut eszembe róla, nekem egyáltalán nem tetszik. Neked is szép estét kívánok!
2010. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!:)

Köszönöm szépen a válaszod!:) Na, igen ettől féltem, h nem fog tetszeni az emberek negy többségének:) Na, de ha jobban belegondolok nincs is sztem olyan név, ami mindenkinek tetszik, mert mindenkinek ms és más nevek tetszenek. Kinek ez a szép kinek az:) Nekem meg tuti, h azok a nevek nem tetszenének, amik neked meg tetszenek, legalábbis gondolom, mert ha nem tetszeik neked ez a név akkor totál más a név ízlésünk:))

Köszi szépen még1szer a választ!:)

Köszönöm, Neked is szép estét!:)

Várom a többiek véleményét is!:)

2010. ápr. 17. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi de nekem sem tetszik, vagyis olyan semmilyen, magyar lánynak meg egyenesen furcsa, de nem bántásból írom, az én lányom Rebeka, ez sem mindenki kedvence de nekem nagyon bejött és nem bántam meg
2010. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapjaiban véve tetszik, nekem is csak az a bajom vele, hogy nem magyar. De ez nem mindenkit zavar. Vezetéknévhez passzol? Én amúgy úgy tervezem, a következőnél nem fogjuk megmondani senkinek előre, mert mielőtt a lányom született, a szóba jöhető nevek némelyikéről kaptunk olyan megjegyzést, hogy ihajj... Teljesen igazad van abban, hogy akármit választassz, mindig lesz, akinek nagyon tetszik, és lesz, akinek nagyon nem.
2010. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de nekem sem tetszik!
2010. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz azzal hogy kinek tetszik, kinek nem. Ha neked tetszik, nyugodtan adhatod neki azt a nevet. Ne hagyd magad befolyásolni. Miért baj az ha nem egy gyakori névről van szó! Én már csak azért is azt adnám. Nekem tetszik.
2010. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!