Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Ti hogyan mondanátok el? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Az egész előzménye, hogy kb. 2 éve nagypapám - anyum részéről - meghalt. Akkor költöztem volna el másik városba az egyetem miatt, de végül itthon maradtam, mert nagyon kikészült, jobbnak láttam így.

Azóta viszont nagyon megváltozott, mert mindig mindenért engem torkol le, hibáztat meg, még akkor is ha egyértelműen nincs igaza. Sőt ha a nővérének sincs igaza, és megmondom a véleményem, mellette áll ki. Őszintén az elmúlt 2 évben hatalmas stresszben tartott ő is és a nővére is. Még "dilibogyókat" = Magne B6-ot is el kezdtem szedni, hogy jobban viseljem.

Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy velem sincs valami rendben. Fájdogált a hátam - pedig sportolok. Elmentem vizsgálatokra, és most kiderült, hogy nagy baj van. 21 évesen rákos vagyok. Nem iszok alkoholt - leszámítva azt az 1-1 alkalmat amikor barátnőimmel bulizunk, de akkor sem töményet -, nem cigizek és ahogy írtam sportolok.

Az orvos szerint nagy valószínűséggel azért lettem beteg, mert ilyen stresszben tartottak már hosszú ideje és a szervezetem nem bírt rendesen védekezni. Ezért tudott ki alakulni a betegség.

Nem tudom, hogyan tudnám ezt bárkinek is elmondani... főleg, hogy mindez valószínűleg a családom miatt történt. Nem hibáztatok senki, nem akarok vádaskodni, mert már nem érek vele semmit, csak a saját helyzetemen rontok, ha tovább idegeskedem. Félek, nem igazán tudtam még feldolgozni.

Szerintetek, hogyan mondjam el itthon és a barátaimnak?

Köszi a segítséget!


2011. febr. 17. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

anya,apa,üljetek le,mondanom kell valamit.voltam orvosnál,x rákot diagnosztizáltak.


innentől már ugyis szóhoz se jutnak,majd annyit kérdeznek hogy te nem jutsz szóhoz.2 hét alatt kijajgatják magukat és elkezdenek gondolkodni hogy hol van a legjobb orvos és hasonlók


tapasztalatból irtam


kitartás,gyógyitható


milyen rák?

2011. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
90%
Szerinted megérdemlik, hogy nagy valószínűséggel az általuk okozott stressz miatt kialakult betegséged mellett még azon edd magad, hogy ők miként fogják ezt fogadni? Ha eddig nem is, most tényleg csak magaddal törődj!! Meg akarod mondani? Mond! Nem akarod? Ne mond! Én úgy gondolom, hogy ha elmondod és esetleg téged okolnának, nyugodtan tájékoztasd őket, hogy még az orvos szerint sem kizárt, hogy a viselkedésükkel hoztak téged ilyen helyzetbe. Most TE vagy a fontos!
2011. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mellrák és pajzsmirigyrák. Ennyit mondott még csak az orvos, holnap még pontosabban elmondja.
2011. febr. 17. 18:52
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Próbáld ki a Moksa Elixír nevű cseppeket! Hallottam, hogy sokakat meggyógyított a rákból! Az a lényeg, hogy higyj benne! (Beírod a google-ba, hogy Moksa Elixir, és kihoz több oldalt, ahonnét tudsz rendelni! Vagy iWiW-en is lehet, hogy fent van.)
2011. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem a stressztől vagy rákos. Az legfeljebb csak hozzájárult. Várd meg,hogy holnap mit mond az orvos,azután mond el otthon is.

Fontos,hogy akarj meggyógyulni,mert az sokat számít.

Kívánom,hogy legyen erőd a gyógyulásig.

2011. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindenesetre költözz el, és könnyebb lesz meggyógyulni.
2011. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Milyen stádiumban van?:/
2011. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ülj le velük és mondd el a betegségedet, és hogy a stressz csak ront rajta. Ne kezd el őket okolni, ennyi elég lehet, hogy visszaalakuljon a helyzet normálisba végre. Kérd meg anyud menjen veled az orvoshoz, hogy tőle hallja amit kell tudni a betegségedről, az sokkal hatásosabb lehet, mint ha csak tőled hallja. Bár remélem megérti rendesen, hogy ez komoly.

Remélem sikerül, és kívánom, hogy erős legyél, és meggyógyulj !!!!!!

Én nem költöznék el most, esetleg ha a helyzet nem javul semmit, de remélhetőleg fog.

2011. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ülj le, és kerek perec mondd el a diagnózist. Tudniuk kell. És segíteni fognak téged!!

Kitartást!

2011. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Ez komoly dolog, nem szeretnélek az erdőbe belevinni vagy ámítani. Én Szendi Gábortól olvastam a Paleolit étrend című könyvet. (googlézható) Ebben ő ír le olyan eseteket, akik kigyógyultak a rákból azzal, hogy "low carb" azaz szénhidrát (és cukor)mentes diétát tartottak és megadózisban vittek be a szervezetükbe D-vitamint. De sokezer NE dózisban/ nap.

[link]

Én csak azt ajánlom, hogy próbáld ki, hátha szerencsével jársz és őszintén drukkolok Neked, hogy meggyógyulj.

2011. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!