Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon elvagyok keseredve....

Nagyon elvagyok keseredve. Mit csináljak? Ti mit csinálnátok? Befestenétek más színűre? és ha igen milyenre?

Figyelt kérdés
arról van sző h festett intenzív vörös hajam van már 1 éve. mindenki dicséri h milyen jól áll meg stb. és én is nagyon imádom és nem szívesen válnék meg tőle :( eredetileg világosbarna hajam van (volt) de már mióta az eszemet tudom vörös akartam lenni. és nagyon boldog vagyok vele, vörösen érzem azt h ez vagyok én. vad, tüzes, szókimondó, akaratos, érzékeny meg minden ami egy (természetes) vörösre illik. legalábbis ezt mondják rájuk. és fura de ez 100%-ban illik rám. ez vagyok én. de mostanában egyre több embertől hallom h a vörös nem divat, meg elakartam menni fodrászhoz h ő fesse be a hajam mert most már 2 festéket kell vennem ami kb ugyan annyiba kerül mintha fodrász festené. de azért nem tudott időpontot adni mert NEM tart vörös festéket, mert NEM divat :( :( én elhiszem h divatosabb egy barna hajszín pl de én azt magamon nem tudom elképzelni.. a barnák okosak, visszahúzódóbbak stb.. az nem én vagyok. hiába barna az eredeti hajszínem.. a másik meg h szeretem a feltűnést amit a vörös hajammal keltek.. mit csináljak? befessem más színre vagy mit csináljak? elvagyok keseredve h tök sokan így ellene vannak a vörös hajnak :( :'(
2009. nov. 14. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Bemész a fodrászhoz....érdemes többet végigjárni.Megmondani mit akarsz.Ha azt mondja nem tart festéket,beszéld meg vele,hogy hozol festéket.Fodrászkellékesből vagy ilyenek.

Mert ha ezt szereted és egy fodrász nemet mondott ne mondj le róla.

Én is barna vagyok vörös tulajdonságokkal:DDe én jól érzem így magam,de ha te úgy akkor ne ad fel.

2009. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de pont ezaz h eddig is itthon festettem de már hosszabb a hajam és 2 doboz festék kell ami kb 2000Ft és ennyiért vagy vmivel többért festi be a fodrász. tehát akkor inkább fodrász és akkor nem kell nekem izélnem vele. de az meg h vigyek neki festéket és befesti hát köszi nem mert ha már megveszem akkor be is festem vele :/ :( am. ezt h vigyek festéket ezt ő is mondta
2009. nov. 14. 20:59
 3/15 anonim ***** válasza:

Érdekes egy fodrászod lehet ha nincs vörös festéke... mindenféle kell hogy legyen nála akkor is ha nem divat.

Egyébként meg minek festenéd más színűre ha neked ez tetszik, csak a divat miatt? Elég hülye dolog lenne. Menj másik fodrászhoz.

2009. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
na de én ha festéket veszek az anyagárat leveszi.
2009. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem is az a baj h nem fodrász festi be mert eddig is elvoltam nélküle, hanem h ennyire a vörös ellen vannak még a fodrászok is.. :( :(
2009. nov. 14. 21:20
 6/15 Sexylady ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű szín a vörös, és ne foglalkozz azzal, hogy éppen most nem divat... lehet hogy fél év múlva megint az lesz:)
2009. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél te is divatmajom. Annyira szánalmas dolog hogy bármit felvesznek csak mert az a divat, vagy esetedben hajat festetnek olyanra ami nem tetszik csak mert az a divat :/ Rémes hogy ilyenek vannak egyáltalán.
2009. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hú pedig én most gondolkodtam h milyen baró dolog lenne vörösnek lenni :) most ne ábrándíts ki! :D ugyan már a vörös divat, gondolj a Paramore énekesnőjére!

amúgy ne hidd h ha fodrász festi, az többet ér, max kényelmesebb. mert a fodrász biztos hogy sokkal olcsóbb festékkel fogja festeni, mint te 2000ért...(anyám mondta "maximum 400 Ftba kerül" :DDD)

2009. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szerintem ne másokkal foglalkozz :)

legyél egyedi és szerintem igenis divatos a vörös haj.

előttem szólónak igazat adok..

ott van Hayley Williams.

nagyon szép a haja én is hasonlót szeretnék csak hát nekem fekete és azt elég necces befesteni :)

2009. nov. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de elég szar a fodrászod.

Különben meg a vörös tök jó. Oké nem az öregasszonyos vagy kamaszos rikító piros, hanem a normális árnyalatok.

2009. nov. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!