Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon elvagyok keseredve....

Nagyon elvagyok keseredve. Mit csináljak? Ti mit csinálnátok? Befestenétek más színűre? és ha igen milyenre?

Figyelt kérdés
arról van sző h festett intenzív vörös hajam van már 1 éve. mindenki dicséri h milyen jól áll meg stb. és én is nagyon imádom és nem szívesen válnék meg tőle :( eredetileg világosbarna hajam van (volt) de már mióta az eszemet tudom vörös akartam lenni. és nagyon boldog vagyok vele, vörösen érzem azt h ez vagyok én. vad, tüzes, szókimondó, akaratos, érzékeny meg minden ami egy (természetes) vörösre illik. legalábbis ezt mondják rájuk. és fura de ez 100%-ban illik rám. ez vagyok én. de mostanában egyre több embertől hallom h a vörös nem divat, meg elakartam menni fodrászhoz h ő fesse be a hajam mert most már 2 festéket kell vennem ami kb ugyan annyiba kerül mintha fodrász festené. de azért nem tudott időpontot adni mert NEM tart vörös festéket, mert NEM divat :( :( én elhiszem h divatosabb egy barna hajszín pl de én azt magamon nem tudom elképzelni.. a barnák okosak, visszahúzódóbbak stb.. az nem én vagyok. hiába barna az eredeti hajszínem.. a másik meg h szeretem a feltűnést amit a vörös hajammal keltek.. mit csináljak? befessem más színre vagy mit csináljak? elvagyok keseredve h tök sokan így ellene vannak a vörös hajnak :( :'(
2009. nov. 14. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom milyen fodrászok vannak.400ft-os festék??Az enyém a legdrágább fodrászfestékkel dolgozik.
2009. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát kicsit meglepődtem itt az írásokon. Az én fodrászomnál egy festés vágással 6000 Ft. (Tehát nagyon nem 2000 Ft körül van a festés..)Egyébként nem olcsó, ammóniamentes festéket használ, és a vendégek igényeinek megfelelően rendeli színárnyalatokat, de 1-2 doboz mindegyikből van neki, ha éppen olyat szeretne a vendég.

Hogy a kérdésre is reagáljak: szerintem ne azzal foglalkozz, hogy mi a divat, vagy hogy mit mondanak az ismerősök! Ha neked a vörös haj tetszik, és az áll neked jól, akkor vörösre festesd! A te boldogságod a lényeg, nem az, hogy a többi idiótának mi a véleménye. Egyébként ha azt a hajszínt viseled, ami tetszik, amiben jól érzed magad, akkor az meglátszik a kisugárzásodon is. :) Úgyhogy hajrá a vörösre festéssel!:)

2009. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jaj, ha Te így érzed jól magad, akkor nagy ívben sz.rd le azt, akinek nem tetszik a hajszíned:) Én már estem bele abba hibába, hogy csak azért, mert másnak nem tetszett a hajszínem, befestettem másmilyenre...azóta is bánom és remélem most sikerül újra befesteni a hajamat olyanra, amilyen volt.A Paramore énekese már rég szőke mint a többi "kemény" csaj. Pont tegnap láttam róla képeket.
2009. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jó hát akkor lehet h ti vmi szuperdrága fodrásszal festettek, de itt vidéken 2000 ft a festés, kivonod belőle a munkadíjat, elosztod kettővel (két doboz festék) és simán kijön az ára kb 500 ft-ra :D ja meg még azt is hallottam hogy egy kis vízzel higítják, hogy több legyen :D szóval én inkább megbízok abban amit én veszek meg... de hangsúlyozom, lehet h ezt csak felénk csinálják így :D a hatezer forintos biztos nem vizezi a festéket
2009. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is vidéki vagyok 5000-ért festik,meg nem azért de előttem keveri ki a festéket,szóval nem tudom hogyan lehet higítani.

Micsoda fodrászok vannak te jó ég.

2009. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!