Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakiben feltéte...

Hogyan lehet valakiben feltétel nélkül megbízni, miután csalódtunk benne?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2011. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Muszájból,vagy ha az illető érezhetően "köszörüli a csorbát"!
2011. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején még sehogy. Kell idő, hogy újra kialakuljon a bizalom.
2011. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Nekem nem ment, és nem véletlenül.
2011. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
eltelt 1,5 hónap,és bennem van egy tüske...
2011. febr. 17. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy milyen jellegu csalodasrol van szo. Ha megcsalasrol, en biztos, hogy nem tudnam a bizalmat ujra felepiteni. Ha mas tipusu csalodasrol, akkor talan. Attol fugg, hogy milyen volumenu csalodas es mennyire volt adott szemely felelos egy kialakult szituacioert.
2011. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez most egy párkapcsolat? mióta vagytok együtt? hány évesek vagytok? úgy érzed, egy pótolhatatlan ember?
2011. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy, mondjuk szerintem csalódás előtt sem.


Szerintem feltétel nélküli bizalmat, csak tökéletes ember irányába lehet és célszerzű fordítani. De mivel ilyen nincs kár is ezzel terhelni magunkat... mert akkor mindenképp csalódni fogunk.


Azt kell szem előtt tartani, hogy se te se ő nem hibátlan. Most ő hibázott, bocsáss meg neki. Legközelebb lehet te hibázol, és akkor neki kell megbocsátania.

Feltétlenül bízni pedig nem szűkséges a másikban ahhoz, hogy jól működő kapcsolatotok legyen. Bízz önmagadban. És bízzon ő is önmagában.


Persze az a sablon, hogy a "bizalom a jó kapcsolat alapja". Szerintem meg a szeretet, ami eltűr, megbocsát és mindig remél. Bízz benne annyira, amennyire magadban. És ez elég lesz.

2011. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Talán úgy, amikor már megbocsájtottál neki. Ha nem megy, akkor nem szabad erőltetni, mert a bizalmatlan kapcsolatból nem sűl ki semmi jó...
2011. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg,de egy lánnyal találkozott,aztán smseztek,hogy jó volt a randi,meg mikor megy le a csajhoz.Pont hullámvölgyben voltunk,így azt gondoltam,hogy mivel hibás vagyok én is,megbocsátok.Amúgy nem tettem volna,hiába nem csalt meg.Csak azóta mindig eszembe jut hogy mi van ha megint ez lesz,akárhányszor külön megy valahova.1éve vagyunk együtt egyébként,én idősebb vagyok: 20 éves,ő pedig 18.
2011. febr. 18. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!