Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dobhatnám fel a szülina...

Hogyan dobhatnám fel a szülinapi összejövetelemet, hogy ne legyen "dedós"? és ennyi ital elég lesz ugye?

Figyelt kérdés

szombaton leszek 18éves lány vagyok:)

és akkor tartok este-éjjel egy csaj bulit itt nálam, átjön 4osztálytársnőm, akikkel nagyon jó barátok vagyunk:)

És szeretném hogy jó legyen a hangulat és emlékezetes legyen.

Szeretnénk kicsit becsípni, ezért vettem 2üveg bort, kólát, 1 üveg Sangriát, meg narancslikőrt és pezsgőt:)


2011. febr. 17. 16:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

szóval szeretném ha akár egész éjjel jó lenne a hangulat nem pedig punnyadós rossz üldögélős dolog legyen:(

aDTOK JÓ TIPPEKET?:)

2011. febr. 17. 16:30
 2/20 anonim ***** válasza:
Meghívsz? :D Pezsgő, narancslikőr, úton vagyok :D
2011. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ja persze lesz zene, vizipipa. DROG NEM! SEM FŰ!
2011. febr. 17. 16:30
 4/20 A kérdező kommentje:
persze gyere nyugodtan:DDD
2011. febr. 17. 16:31
 5/20 anonim ***** válasza:

Már most indulok, ezt nem hagyom ki :D

Egyébként nem lesz rossz buli, ha elkezdenétek punnyadni, akkor activity, vagy valami horrorfilm. Boldog szülinapot :) 22/L

2011. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)))
2011. febr. 17. 16:33
 7/20 anonim ***** válasza:
Csináljatok pizsama party-t. Legyen mindenki pizsamában, fésüljétek, süssétek be egymás haját, fessétek ki egymást,/bekötött szemmel/ és ne keverjétek az italt, mert hányás, fejfájás lesz belőle. Kaja nem lesz?
2011. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog születésnapot!!!!!
2011. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! :-) A dedós dologra azt tudom mondani, hogy olyannal foglaljátok el magatokat, amit nem tartotok annak, illetve amiben közösen benne vagytok. Én 22 éves fiú vagyok, a bulijaimon Twister-ezni és Unózni szoktunk. :D Nem unjuk meg, mindig sokat nevetünk. Azon kívül lehet bármi mást játszani, filmet nézni, és zenét hallgatni. Mi egyszer üvegeztünk, de akkor vegyesen voltak fiúk és lányok is a bulin. ^-^ Azt csináljátok, ami épp rátok jön. :D Az italmennyiség szerintem még sok is lesz. Főleg úgy, ha keveritek. Esélyesnek látom azt, hogy maradni fog, és akkor 1 vagy 2 hét múlva csaphattok pótbulit is. :D Sok sikert kívánok! ^-^ Akár én is mennék szívesen, de más buliba megyek, ahova viszem a szokásos Twister-t és Unót. :D
2011. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!
2011. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!