Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segitenétek? Kit...

Hogyan segitenétek? Kit itélnétek el ebben a sztoriban?

Figyelt kérdés

Mindenkivel kozlom , nem rolam van szo, nem az én sztroim, egy igen messze elo (azsiai) baratomé, aki kivancsi lenne mi a véleményemm a kovetkezo torténetérol.. Szoval a barat egy negyvenes, igen jo karban lévo, értelmiségi, humoros, baromi joképu pasas, aki egy jo ideje egyedul van.. Pedig minden lehetosége meglenne arra, hogy furtokben csungjenek rajta a csajok. Par napja megkérdeztem tole egy e-mailemben, hogy miért utal mindent annyira, ami szerelem, Valentin-nap, stb, holott "fiatal", lehetne boldog. Ma kaptam meg a valaszat, most olvastam el, és megkért a levelében, hogy mondjak véleményt a dologrol, mit gondolok az egészrol.

Jopar évvel ezelott osszejott egy férjes, 3 (kis)gyerekes novel, eloszor haverkodtak, majd beleszeretett, a csaj is belé.. Valahol mindig benne volt a tudataban, hogy rossz ez igy, ahogy fogalmazott-" megprobaltam a fej lenni, nem a sziv ebben a kapcsolatban". Egy napon azzal allitott be hozza a no, hogy nemhogy a férjét, a gyerekeit(!!!) is el akarja hagyni, csak legyenek egyutt..Ujra idézem a baratom" és ekkor razuditottam a csajra jelképesen egy vodor hideg vizet, hogy térjen észhez, erre azt kaptam: Te soha nem leszel képes szeretni senkit, mert nincs szived".. Ennyi a sztori, de én még mindig azt veszem észre a pasin, hogy ez a torténet kisérti... Napokat ul egymagaban, gondolkodik, meg filozofalgat, ha nem irta volna le, akkor is tudtam volna, hogy valami szerelmi ugy van a dologban, és .. sajnalom.. Mert sokkal boldogabbnak kellene lennie, egy nagyon értékes ember teszi tonkre magat amiatt, mert még mindig a multat hajkurassza, a jelenben semminek nem képes orulni. ..

Ti mit gondoltok errol a sztorirol, illetve mit mondanatok , hogyan kapja ossze magat? A legjobb megoldas az lenne, ha le tudna zarni a multat, de hogyan??

Elnézést az ékezetek miatt, kulfoldrol irok, és fogalmam sincs hogyan kell ékezeteket varazsolni :)


2011. febr. 17. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

semmi olyan nem történt amin így rágódni kéne...1, sajnos férjezett nővel kezdett 2, ha valaki értem el akarná hagyni a gyerekeit én addig rángatnám amig észhez tér....mert érted, aztán évek múlva a mi gyerekeinket akarja majd elhagyni másért???

egy szülőnek a gyerek legyen az első, attól még elválhat és lehet boldog stb...

2011. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

azért az ázsiai férfiak nem arról híresek, hogy jóképűek 1-2 kivételről eltekintve... max az ázsiai nők számára...

mert olyan kis picikék meg vékony hangúak nem nagyon maszkulinok :D


amúgy ez a történet hót unalmas szerintme nincs is róla vélemémyem, max annyi, hogy egy anya nem hagyhatja el a saját gyerekeit egy férfiért...akkor már vigye magával őket.

2011. febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!