Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segitenétek? Kit...

Hogyan segitenétek? Kit itélnétek el ebben a sztoriban?

Figyelt kérdés

Mindenkivel kozlom , nem rolam van szo, nem az én sztroim, egy igen messze elo (azsiai) baratomé, aki kivancsi lenne mi a véleményemm a kovetkezo torténetérol.. Szoval a barat egy negyvenes, igen jo karban lévo, értelmiségi, humoros, baromi joképu pasas, aki egy jo ideje egyedul van.. Pedig minden lehetosége meglenne arra, hogy furtokben csungjenek rajta a csajok. Par napja megkérdeztem tole egy e-mailemben, hogy miért utal mindent annyira, ami szerelem, Valentin-nap, stb, holott "fiatal", lehetne boldog. Ma kaptam meg a valaszat, most olvastam el, és megkért a levelében, hogy mondjak véleményt a dologrol, mit gondolok az egészrol.

Jopar évvel ezelott osszejott egy férjes, 3 (kis)gyerekes novel, eloszor haverkodtak, majd beleszeretett, a csaj is belé.. Valahol mindig benne volt a tudataban, hogy rossz ez igy, ahogy fogalmazott-" megprobaltam a fej lenni, nem a sziv ebben a kapcsolatban". Egy napon azzal allitott be hozza a no, hogy nemhogy a férjét, a gyerekeit(!!!) is el akarja hagyni, csak legyenek egyutt..Ujra idézem a baratom" és ekkor razuditottam a csajra jelképesen egy vodor hideg vizet, hogy térjen észhez, erre azt kaptam: Te soha nem leszel képes szeretni senkit, mert nincs szived".. Ennyi a sztori, de én még mindig azt veszem észre a pasin, hogy ez a torténet kisérti... Napokat ul egymagaban, gondolkodik, meg filozofalgat, ha nem irta volna le, akkor is tudtam volna, hogy valami szerelmi ugy van a dologban, és .. sajnalom.. Mert sokkal boldogabbnak kellene lennie, egy nagyon értékes ember teszi tonkre magat amiatt, mert még mindig a multat hajkurassza, a jelenben semminek nem képes orulni. ..

Ti mit gondoltok errol a sztorirol, illetve mit mondanatok , hogyan kapja ossze magat? A legjobb megoldas az lenne, ha le tudna zarni a multat, de hogyan??

Elnézést az ékezetek miatt, kulfoldrol irok, és fogalmam sincs hogyan kell ékezeteket varazsolni :)


2011. febr. 17. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Ebben a történetben szerintem a nő sérült, hiszen ő kapta hidegzuhanyként a visszautasítást, és olyan mintha a pasi csak ürítésre használta volna addig amíg nem fordult komolyabbra a dolog. Amikor ez történt, egyből dobta a csajt.

Nem értem miért kéne vígasztalani a barátodat.

2011. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úgy őszintén mi közöd van az ő dolgukhoz?

Nem értelek hisz nem is magyar nem is itt lakik. Hanem elég messze.


Te is hibás vagy Ő is meg amaz is.

2011. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy forrófejű, de azért azt én is elismerem, hogy nős férfival az életbe nem jönnék össze! Ő meg egy családanyával akinek 3 gyereke is volt?!? Előbb kellett volna gondolkodnia,szerintem,mégmielőtt komolyra fordulnak a dolgok. Bár attól is függ, hogy annak a nőnek milyen viszonya volt a férjével..mert lehet rossz házasságuk volt és emiatt lépett ő is félre.Ha viszont ilyen nem volt , akkor nem kellett volna házas nővel kikezdenie, hiába előszőr "haverkodtak".
2011. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A nő sérült? Aki ott hagyná a kisgyerekeit egy pasi miatt? Észnél vagy? Szerinted a gyerekek nem "sérültek" volna?

Igenis igaza volt szegény srácnak, és még hogy nincs szíve mikor elvileg a gyerekek miatt akadt ki?

Egyébként sem értem miért bánkódik egy ilyen k. miatt... Sajnálom szegényt.

2011. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hmm.. koszi a valaszokat...


Kedves masodik- igaz, semmi kozom hozza, de tudod, hiaba 8000 km, valami miatt mukodik a baratsagunk, o is sokszor elmondta mar a véleményét, ha én kértem, hat most nekem kellene..

Es tudod, kénytelen voltam leirni, hogy rola van szo, mert ha csak azt irom, hogy van egy pasi meg egy férjes no, gyerekkel, akkor tuti kaptam volna vagy 3000 valaszt, hogy ilyen meg olyan ribanc vagyok!

Nézzuk ugy a kérdést, hogy nem egy ismerosomrol van szo, hanem csak .. altalanossagban, érdekelne, mit gondolnatok egy ilyen esetrol.. Az én életemben soha nem tortént hasonlo, igy nem tudom mégcsak objektivan sem latni ezt az egészet.


Tény, hogy én, ha egy 3 gyerekes anya lennék, elobb engedném levagni a kezem, minthogy elhagyjam a gyerekeim,lehetne akar az angol herceg is, a szeretom..

2011. febr. 17. 15:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért is kezdett bele egy családos nővel való kapcsolatba?

1. a nő őt választja: nem jó neki

2. marad szerető szerepben, ami nem teljes értékű kapcsolat: nem jó neki


Igazából én nem tudom sajnálni a pasit.

2011. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tudná lezárni a múltat, ha valakinek elmondhatná, hogy mi az valójában, ami miatt nem tud továbblépni. Mások is félrelépnek, amiből balhé van, de aztán az élet megy tovább. Valószínüleg tett valamit, amit elhallgat és amiről nem szívesen beszél csak úgy és ezért nem szabadul a múlttól. Lehet, hogy valójában hitegette a nőt vagy bármi más. Ha valakinek megtudna nyilni, végighallgatnák biztos megkönnyebbülne és jobb lenne neki.
2011. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. a nő őt választja: nem jó neki

2. marad szerető szerepben, ami nem teljes értékű kapcsolat: nem jó neki


Lehet én vagyok hülye, de én úgy értettem válna miatta a csaj, és megszakítaná a kapcsolatot a gyerekeivel.

Szóval még mindig fenntartom, h k.

2011. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A nő abban volt hibás, hogy el akarta hagyni a gyerekeit egy pasiért, ez az én értékrendembe nehezen fér bele. Viszont a pasi is hibás volt, mert én biztos vagyok benne, hogy látta, hogy a nő mennyire belebolondult és így nem lett volna szabad fenntartania vele ezt a kapcsolatot.


Nem hiszem, hogy bármit is tenned kéne ebben az ügyben, ezt a barátodnak kell feldolgoznia, nem teheted meg helyette. Maximum kiöntheti neked a szívét. Persze adhatsz neki pár tanácsot, hogy legyen nyitott az életre, zárja le a múltat, mert így nem láthatja az előtte álló lehetőségeket, de igazából nem fogod tudni megváltoztatni a hangulatát.


Neki kell majd tovább lépnie és ez valószínűleg akkor fog megtörténni, ha talál valakit, aki miatt érdemesnek tartja majd ezt a tovább lépést.

Ha majd jön az életébe egy

2011. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs, a vége lemaradt. :D


Ha jön az életébe egy olyan nő, aki felülírja a régi csalódást.

2011. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!