Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány/nő bálványozza...

Sok lány/nő bálványozza ennyire az apját?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal, aki feltűnően gyakran szóba hozza a szüleit, főleg az apjáról beszél sokat és nagy csodálattal. 22 éves, és nekem úgy tűnik, mintha az életében az apja lenne neki a legfontosabb, mindent rajta keresztül látna és élne meg. Testvére nincs, az anyja ritkábban kerül szóba. Eddig nem alakul rosszul a kapcsolatunk, párszor találkoztunk. Láthatóan szívesen fogadja a kezdeményezésemet, mindig pozitívan reagál, bár ritkán keres. Mégis egy picit attól tartva közeledek hozzá, hogy bennem is az apját fogja keresni, illetve most is az apja az egyetlen és ideális férfi számára. Nyilván nem deviáns párkapcsolatra gondolok, de ahogy egy férfi tudja idealizálni az anyját és azt keresni a feleségében, úgy bizonyára egy nő is az apját.

A kérdésem a férfiakhoz, hogy van-e tapasztalatotok ilyen nőkkel. A nőkhöz pedig, hogy ez bennetek hogyan játszódik le?

Nyilván minden helyzet legalább egy kicsit más, ezért teljesen nem lehet általánosítani, de a sok tapasztalatból és elméletből talán valami kijön a végén. Kort és nemet írjatok légyszi!


24 F


2011. febr. 14. 19:05
1 2
 11/13 anonim válasza:

Óó énis iszonyatosan apás vagyok.:D

Pedig az én apukám viszonylag szigorú is.

De nemtudok haragudni rá,vagy ajtót csapkodni.Amit mond azt rendre úgy csinálom.:)Talán ha aztmondaná ússzam körbe a balatont,még abba is belevágnék.:D

És velem gyakran volt már olyan hogy szakítottam egy fiúval,mert nem találtam benne apa vonásait. És mostmár csak olyan fiúval szeretnék járni aki olyan származású mint édesapám(albán.)

szerintem beszéld meg a lánnyal,ehet ő is hasonó cipőben jár mint én.

Egyébént énis mindig apukámról beszéltem minden fiúm előtt,és egy idő után féltékenyek lettek apukámra.:D

2011. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én mindig is imádtam aput, nekem ő volt mindenem miután meghalt 4 évig mély depresszióban voltam, egy szót sem voltam hajlandó szólni (14 éves voltam)...

A párom egyáltalán nem hasonlít apura, és soha nem is hasonlítottam össze vele, nem kerestem benne.

Ahogy senki másban sem. Apa csak egy van.

Ha a barátnőd tényleg ennyire szereti az apuját, nincs mitől félned :) 20/L

2011. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"ma 20:31"


Köszi a hozzászólást! De ha ezt Te így tudod magadról, akkor nem teszel ellene tudatosan? Nem gondolsz arra, hogy egyszer majd le kell válnod az apádról, és ha nem tudsz mást szeretni, akkor boldogtalan maradsz? Hány éves vagy?

2011. febr. 16. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!