Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted vagy utálod?

Szereted vagy utálod?

Figyelt kérdés
Szereted a valentin napot vagy nem?Ha nem, miért nem?:)
2011. febr. 14. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Egyiket sem. Nem ünneplem. Idegen tőlem. Ha a kereskedőkön múlna a világon minden népnek meg kellene ünnepelnie minden más nép ünnepeit is, így minden napra jutna vagy 3-4 ünnep, amire lehetne virágot, édességet stb. venni. Én igen jól elvagyok a "hagyományos" ünnepekkel. A kínai újévet sem ünnepeltem meg. Pedig az is mostanában volt. Ugyanakkor nem is haragszom egyikért sem. Aki akarja, felőlem tartsa! :)
2011. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem.Buta amcsiktól áttvett szokás.kb akkora hülyeség mint a Haloween amit egyre jobban szeretnének divatba hozni nálunk is.ha valakit szeretek bármikor meglephetem vmivel, kedveskedhetek neki nem kell ahhoz 1 külön nap rá.
2011. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 zoli79 ***** válasza:
77%
Olyan nap mint a többi.Nem hiszem a külföldről behozott ünnep megváltoztatna valamit is.Én nem köszöntöm fel a párom.10 éve együtt vagyok vele,ugyan úgy szeretem és meglepem virággal még ha nincs névnapja szülinapja sem.Nem ítélem el a Valentin napot.
2011. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

az ezévi valentin nap után kijelentem hogy szeretem


ha nincs a valentin nap,nem kapom meg életem leggiccsesebb ajándékát:D

egy szivecskén ülő zenélő és táncoló macipárt:D

lassan lemerül az elem benne annyiszor kapcsolom be...annyira rossz hogy már jó:D

2011. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én szerettem. Bár megértem, akik elvetik, hisz amcsiktól átvett, pénzhajhász ünnep. De az alapötlet szerintem jó,csak sokan tulzásba viszik.

Én kedveskedtem is ezen a napon eddig. Csak általában, magam csináltam valamit, elvből nem költöttem virágra, plüsmacira meg ilyesmikre.

Viszont szerettem adni és kapni, valami apróságot, legyen az akár egy gyertyafényes itthoni vacsi vagy ilyen meghitebb dolog. Hát a mostani párom már tavaly közölte, hogy felejtsem el. :S Így mostmár nem szeretem, mert ez a nap olyan lett mint a többi.

2011. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szeretem, de minden ünnepet szeretek:-)
2011. febr. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!