Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szereted a Gossip...

Miért szereted a Gossip Girlt? Ha utálod miért?

Figyelt kérdés
én mindenesetre imádom :)
2010. dec. 2. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, mert pont azt az életstílust mutatja be amit igyekszem elérni. Motivációt ad a tanuláshoz, mindennapokhoz. Na meg persze szórakoztat. Egyetlen egy dolog van benne ami irritál mostanában; Jenny. Nem tudom te hol tartasz benne, de újabban baromi idegesítő.
2010. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dejóó. Ugyanez van velem is. Énis így akarok élni, és ezért mindent meg is teszek(tanulok). Én 4. évad, folyamatosan várom az újabbakat :)
2010. dec. 2. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem, kedvenc sorozatom :) és legfőképp Blair és Chuck miatt szeretem
2010. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát igen :) már én fura módon lily&rufus fan vagyok.
2010. dec. 2. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én az első pár résznél járok, de ezalapján lassan megy kukába, mint a SATC... már ha végig csak ilyen kavarás és ármánykodás lesz... a skinsben legalább poénok voltak. :D De egye fene, az eslő évadot már csak befejezem, ha elszedtem... :D
2010. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nehogy abbahagyd :) eleje kicsit bugyuta de lesz szó mindenről, szerelem, kitartó barátság :)
2010. dec. 4. 21:21
 7/10 FöldreSzálltAngyal válasza:
Én imádom,igazi tinicsajos film :)nincs nap,hogy ne nézzem meg valamelyik részét;) Nate a kedvenc,Jennyt utálom :)
2010. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En szimplan imdadom! Szamomra a Gossip Girl a drog, ha szomoru vagyok, felvidit, meg szimplan imadom. Az en kedvenc parosom is Rufus & Lily. Olyan jo talalni meg egy hungarian Rufly fant. Mert akiket en ismerek, azoknak a nagyresze Chair fan. Most orulok :)

16L

2011. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hehe hát igen :))
2011. márc. 27. 18:49
 10/10 anonim válasza:
Ez egy nagyon irreális sorozat (mint az amerikai sorozatok általában), szóval ha ez a motivációd, inkább menj elvonóra, mert nagyot fogsz csalódni a végén - sose lesz semmi ilyen egyszerű. Én pont azért nézem, mert kikapcsol a valós világból, és nagyon jó, de egyértelműen kitalált karakterekkel elfeledteti, hogy ilyen-olyan határidőre mit kell leadnom, hogy felvételi van, vagy hogy megint megbuktam a forgalmin. Mindig tudok rajta nevetni, de legtöbbször azt kívánom, bár cserélnék le a fél karaktergárdát. Én is szeretem Rufust és Lilyt, mert ők álompár, és kész, de az igazán érdekesen kidolgozott karakterek Chuck és Blair, így őket külön-külön és együtt is nagyon szeretem. SPOILER Bár mostanában nagyon idegesített Blair és Dan "egymásratalálása" - számomra, ha Blair egy másik állandó szereplővel kavar az lealacsonyítja a karakterét, mert az a Blair, akit az elején megismertünk nem soha alacsonyodik le egy "Koldushoz", viszont a tökéletespárakaroklenni-NareArchibalddal nevű betegségből szerencsésen kigyógyult. SPOILER VÉGE Nos, én ezért szeretem a gossip girlt :)
2011. aug. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!