Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted vagy utálod?

Szereted vagy utálod?

Figyelt kérdés
Szereted a valentin napot vagy nem?Ha nem, miért nem?:)
2011. febr. 14. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert soha senki nem adott nekem semmit valentin napon :)
2011. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Különösebben nem foglalkozok vele. Persze kívánunk egymásnak boldog Valentin napot, de nagy ünnepet nem tartunk.
2011. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem szeretem a "kötelező" ünnepeket :S

Az év minden napján kellene szeretni egymást, és néha apróságokkal meglepni a szeretteinket, szerelmünket-nem csak ezen a kötelező napon! Én nem szeretem, és nem is tartjuk....

2011. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha lenne barátom,túl direktnek tartanám,de az jó érzés,ha titkos hódolók küldenek ajándékot.
2011. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem ünneplem, közömbös.
2011. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán hoz lázba :) mi mindig szeretjük egymást a párommal ez a nap sem különbözik a többitől.azért vettem neki egy szívecskés bonbont :)
2011. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig akárhány pasim volt, mindig vettem valami kis apróságot.De most szerencsére a vőlegényem úgy érzi hogy nem csak a mai napon kell meg"ünnepelni" azt hogy szeretitek egymást, hanem mindennap :) és egyetértek vele.Persze azért meglepem egy valentin-napi vacsival, olyan menükkel összeállítva amit tudom hogy nagyon szeret:)

nem utálom, de inkább közömbös számomra

2011. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Közömbös. Ha lenne barátom sem ünnepelném, nem azért mert hülyeségnek tartom, hanem mert semmilyen ünnepet nem ünneplek (szülinapokon kívül), csak amennyire család miatt muszáj.
2011. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretem, de nem is utálom. Semleges. Olyan, mint a többi. Nem csak február 14-én szeretem meglepni a párom és ez fordítva is igaz.
2011. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Semleges. Kaptam bonbont, meg én is vettem csokit. De nem csak Valentin napon kell szeretni a másikat.Nekünk minden nap Valentin nap.
2011. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!